Skocz do zawartości

[tarczowe] Avid BB7 vs Avid Juicy 5


Plotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez zazdroszecze BART_oszowi przede wszystkim miejsca w ktorym jezdzi oraz amortyzatora pod sciana, a poza tym mostka, siodelka, stojaka na rower i generalnie pomieszczenia do serwisowania bika

Czy ktos jeszcze zazdrosci cos BART_oszowi ? :lol: :lol: :lol: B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja jeszcze pozazdroszcze tego pudelka XTR

jest "for sale" z cala zawartoscia :D - bierzesz ?? :)

Rame jak najbardziej chce zmienic ale czy sie uda to czas pokaze - oczywiscie jak sie uda to sie pochwale :P

EOT

 

P!otr koniecznie daj znac czy po kolejnych hamowaniach juicy bedzie "zwiekszac swoja wartosc" w stosunku do tych obecnych 200zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ;)

 

Powiem Ci tak jezdzilem na obydwu hamulcach, i moje wrazenia sa takie :blink: Jak dla mnei nie bylo wielkiej roznicy w normalnych warunkach sila w 2 hamulcach potezna jednym paluszkiem blokuejesz kolo kiedy chcesz jednak mozna zauwazyc roznice w modulacji przy avid juicy mozna nieco bardziej regulowac sile hamowania, ale gdybym mial naprawde za duzo kasy wybral bym hydraulika bo to niezly bajer ale szczerze mowiac to nie dla mnie :blush: Moje motto jak nie widac roznicy to po co przeplacac :D kup BB5 jezeli jestes kasiasty i chcesz miec bajer to kupuj hydraulika, ja bym zdecydowal sie na bb5+ jakies inne czesci do roweru :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Bartosza jakich klamek uzywal do tych swoich bb5?? Bo ja tez mam taka tarcze z przodu z klamkami avida sd7 i owszem hamuje mi to z niezla sila, ale jednym palcem nie zablokuje kola tak, by oderwac tyl od podloza... Mysle, ze za sile w mechanikach odpowiada w duzej mierze klamka dlatego stad moje pytanie... dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayes sole to chyba najprostszy z mozliwych hamulcow hydraulicznych i bardzo rozne rzeczy z nimi sie dzieja (opinia znajomoego serwisanta).

Chociaz powiedz sobie sam: czy nie wystarczaja Tobie?

Zreszta mowilem Ci juz ze strasznie kombinujesz ostatnio: nowy amor, nowy rower,nowe tarcze :) Nadmiar funduszy? Jak chcesz smigac to kup sobie dobre i lekkie kola - odczujesz roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, hampel chyba sie dotarl, hamuje genialnie, sila i modulacja - super, wielka roznica w porowaniu z avid sd7, juz mnie pare razy wyratowal w miescie i na trasie, wada - troche piszczy jak jest mokro

(Wy/O)ceniam go na 300 zlotych, jak pozyje kilka lat i sie nie spieprzy to wtedy uznam, ze bylo warto brac go za 400...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papanf gadasz tylko a i tak nic nie zmieniasz.

-byl juz full

-amor

-hample

-sztyca

I mozew cos tam jeszcze. Pozakladales tematy a pozniej sie powycofywales. Zdecyduj sie w koncu!

 

 

Zreszta mowilem Ci juz ze strasznie kombinujesz ostatnio: nowy amor, nowy rower,nowe tarcze

 

pewnie ze kombinuje <_< Ale tez nie mowie ze sie z tego wszystkiego wycofuje. Niedlugo bede mial przyplyw gotowki i po prostu chce zaczerpnac wiedzy ,chce sie dowiedziec co wymienic. owszem byla rama armotyzator hamulce i tego typu kompemptney jak sztyca czy mostek/kierownica. caly czas sie zastanawiam.doplacic tu czy tam.

akurat juz teraz jestem bardzo zadowolony z axela, mniej z hamulcow

bo przedni w ogole nie hamuje, ale to z mojej winy,

co do sztycy i kierownicy-ciezkie sa.

ale to chyba normalne ze chce sie czegos dowiedziec?bo chyba w koncu od tego sluzy forum.... ;/

dlatego tez chce sie dowiedziec, jak najwiecej, tak abym pozniej

tego nie zalowal.

 

papanf gadasz tylko a i tak nic nie zmieniasz

no i tak bywa...

 

. Pozakladales tematy a pozniej sie powycofywales

tak to f**kt ze pozakladalem tematy. ale chyba to normalne ze na

forum zaklada sie temat jak sie chce czegos dowiedziec.......

 

Pozdrawia kombinatorsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...