Skocz do zawartości

[Bielsko-Biała]Dobre sklepy rowerowe w tym mieści


f16128

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

TWOMARK : Bielsko-Biała, ul. Nadbrzeżna (zaraz obok SFERY).... jak idziesz od SFERY, ulicą Mostową, w kierunku Klimczoka, zaraz za pierwszym mostem skręcasz w lewo i od razu na ścianie budynku zobaczysz duży afisz coś w stylu: TWOMARK, Beskidzkie Centrum Testingowe. W sklepie: duży wybór rowerów firm: KONA, CUBE, GF, GIANT i inne oraz masa sprzętu, ochraniaczy, butów i wszystkiego co związane z rowerumi :blink: POLECAM! PS. Fachowa i miła obsługa!

 

INTERSPORT: MaxSport : C.H. SFERA, na parterze - obok fontanny /za rychomymi schodami/. Duży wybór rowerków, sprzętu, odzieży rowerowej!

 

AUTHOR sklep firmowy ACCENT: BB, ul. Cieszyńska, niedaleko Banku i Katedry Św. Mikołaja. Spory wybór rowerków firmy Author, osprzęt i wiele innych.

 

Jest jeszcze masa innych sklepów, np. na ulicy Stojałowskiego, przed mostem nad Białką, nie znam nazwy, ale wiem że możesz kupić tam Kelly'sy, Gianty, Authory, masa podzespołow i sprzętu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.... ;) jest jeszcze sklep na Cieszyńskiej, około 200 m za głównym budynkiem TP w kierunku centrum miasta, jak droga zaczyna mocno schodzić w dół, to jest gdzieś w połowie drogi od TP do Targu Miejskiego na Cieszyńskiej, po lewej stronie (na lewej ścianie jednej z kamienic) jadąc w kierunku centrum, zobaczysz napis ROWERY - to własnie tam, ale prawde mówiąc nigdy tam nie byłem, więc naprawde nie wiem, co oferują!

 

AHA! Jeszcze jeden dobry sklep:

 

FENIX Bielsko-Biała, ul. Partyzantów, obok Apeny i sklepu BURTON Snowboards (jadąc od centrum: drogą 3-Maja, przechodząca w Partyzantów mijasz Apene po lewej, skrzyżowanie i gdzieś na wysokości stacji benzynowej, która jest po prawej, będziesz miał FENIXa zaraz po lewej, niestety żeby tam dotrzeć musisz zawrócić na najbliższym skrzyżowaniu /skrzyżowanie dróg do: Kraków - Szyndzielnia : Bielsko - Żywiec, Szczyrk/ i następnie po przejechaniu kilkuset metrów sklep będzie po Twojej prawej = zgodnie ze zmienionym wczesniej kierunkiem jazdy :)). Mam nadzieje że się w tym opisie połapiesz :P Masa sprzętu i rowerków markowych firm. Również polecam!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.... :D jest jeszcze sklep na Cieszyńskiej, około 200 m za głównym budynkiem TP w kierunku centrum miasta, jak droga zaczyna mocno schodzić w dół, to jest gdzieś w połowie drogi od TP do Targu Miejskiego na Cieszyńskiej, po lewej stronie (na lewej ścianie jednej z kamienic) jadąc w kierunku centrum, zobaczysz napis ROWERY - to własnie tam, ale prawde mówiąc nigdy tam nie byłem, więc naprawde nie wiem, co oferują!

(...)

 

Tam są rowery Krossa, dokładnego adresu nie znam.

 

Pozostałe sklepy i dokładne adresy:

Twomark - ul. Nadbrzeżna 12

Gemma - ul. Stojałowskiego 6/3c

Koral (Fenix) - Partyzantów 65

Maribex - Cieszyńska 14, oraz Stojałowskiego 39

MaxSport : C.H. SFERA - ul. Mostowa 5

To chyba są wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam 12 km od Cieszyna, ale prawde mówiąc nigdy nie próbowałem przekraczać granicy z zamiarem kupna rowerku... po prostu nie wiem czy się opłaca. Kiedyś może tak, ale teraz pewnie ceny są na tym samym poziomie, jak nie wyżej... naprawde nie wiem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

koral to bardzo dobry sklep, kiedyś tam kupiłem rower, dwóch moich kumpli się tam zaopatrzyło w 3 rowery niedawno:) duży wybór, fachowo, bez sciemniania i mozna negocjować

 

co do zastanawiających sie nad cenami po czeskiej stronie, to polecam sklepik w czeskim cieszynie, tuż koło rynku, kupa authorów i osprzętu (byłem w zeszłym tygodniu), tylko trzeba zaopatrzyć sięw kalkulator, cena korony 14 zł za 100kc to beznadziejny przelicznik obecnie; kiedyś w cz. cieszynie był jeszcze inny sklep, przy wejściu do cz. cieszyna ale padł, teraz chyba tam jest jakieś koreańskie żarcie :)

ludziom z okolic cieszyna polecam przejście na drugą stronę, albo fatygę do bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Co do tego Maribex'u to jaki sprzęt tam oferują? Chodzi mi o firmy rowerków, jakie można tam zobaczyć...

"

 

 

A propo tego sklepu... Kupiłem u Nich rower i póki co wszystko gra. Można zauważyć że ceny mają katalogowe (Author, Accent) ale bez problemu można wynegocjować lepszą sumkę...

 

Co do Korala to nie mam osobistych doświadczeń ale słyszałem że lubią opowiadać niestworzone rzeczy. Nie wiem ile w tym prawdy bo to opinia mojego dobrego kumpla który głupot nie opowiada. Natomiast znajomy składał u Nich kiedyś rower i z tego co wiem był zadowolony.

 

Aha... jesli już piszemy o sklepach...

 

Jest sklep w Bielsku-B. jak się jedzie do Czechowic-Dz., sprzedają tam Kellysy. Kupiłem u nich licznik ale ponieważ nie było modelu na którym mi zależało, uzależniłem zakup od tego czy mi go założą na miejscu.

Zgodzili się... po wszystkim za założenie licznika skasowali mnie 2zł, stawiając przed faktem dokonanym! Nie chciałem się wykłócać ale to ostatni raz kiedy u Nich coś kupiłem!

 

Przestrzegam Was! Wydaje mi się że to co zrobili swiadczyć może o ich nieuczciwości.

 

Gdzie indziej założyliby licznik za darmo byle go sprzedać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za świnie, za założenie licznika 2zł, przeciez to 2 minuty roboty a jeszcze mogliby cos zepsuc :)

 

ja tam tych sklepów w czechowicach nie polecam, moze i maja duzo rowerów, ale jak sie chce kupic jakaś część albo smar czy cos to nic nie ma :D

 

w Bielsku to korzystałem z Twomarku, kupiłem u nich przerzutke przód LX, FL CC i jestem zadowlony, choc przerzutka była w sumie droga i nie wiem czemu ja kupiłem :lol:

w Maribexie ostatnio kupiłem oponki w promocji, i chyba tam sie bede zaopatrywał, bo ceny mają dobre, miła obsługa, choc w Twomarku tez jest spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie wiedziałem o tym, :)

 

a i nic nie pisza na oponkach, mozliwe ze w środku bedzie pisało co, ale póki co nie scieraja się i nie wykazuja onak starości :lol:

 

"Zdaniem fachowców, przy zakupie opony należy uwagę zwrócić na 3 lub 4 cyfry na jej zewnętrznej części (w przypadku opon samochodowych i niektórych rowerowych). Pierwsze dwie oznaczają tydzień, w którym opona została wyprodukowana, kolejna – rok produkcji. Na przykład 3803 oznacza że opona zost. wyprod. – w 38 tygodniu 2003 r. Stare oponki przy dużej prędkości mają słabą przyczepność, mogą też ześlizgnąć się z obręczy podczas zakrętu albo ulec uszkodzeniu w trakcie pokonywania nierówności na jezdni

 

Kupując oponę, warto się zorientować, w jakich warunkach i w jakiej temperaturze była przechowywana. Najlepiej by była przechowywana w temp. 10 stopni Celcjusza i przy stałej nie za dużej wilgotności. Ważne jest też, na jakim podłożu opony były składowane.

 

Po upływie kilku lat w strukturze wewnętrznej opony mogą nastąpić pewne zmiany. Dlatego też bardzo ważne jest, aby – zwłaszcza w przypadku starszych opon – zwracać uwagę na wszelkie wizualne nieprawidłowości (m.in. pęknięcia, pęcherze, rozwarstwienia itp.). Opony nie powinny być starsze niż 2-, 3-letnie. Później mają coraz mniej walorów użytkowych."

 

Słyszałem że podobno kolarze leżakują opony ale jest to celowy zabieg i przypomina dojrzewanie sera:)

 

Wracając do tematu...

Dobre sklepy to takie gdzie obsługa jest kompetentna, wybór duży, jakość świetna i ceny niskie...

W których sklepach w Bielsku udaje się wam wytargować najlepszą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

był ktoś z Was w Twomarku ?? jakie odnieśliście wrażenie? bo szczeże mówiąc to kompletnie nie podoba mi sie ten sklep, obsługa jest opieszała ( moje osobiste zdanie) z która nie zabardzo da sie porozmawiać, która nie zabardzo potrafi doradzić, jak kupowałem amorka to chciałem pooglądać ich sprzęt i ceny to facet mnie przegonił!! zamiast podejść i sprubowac pomuc klientowi w wyborze, bo wszedłem troche za lade bo tak jest idiotycznie ustaiony stojak z amortyzatorami (bez dalszego komętaża...) za zplecienie gupiego koła liczą sobie 40 zł!! (w Gemmie 20zł w Maribeksie 30zł, stargowałem do 20zł po sezonie) Ale z kolei jest jeden plus tego sklepu - mają dużo sprzętu. Chodze tam tylko jak musze i wiem czego chce i wychodze jak najszybciej. Dla mnie jest to sklep dla Panów którzy kupują rower za 10 000zł synkowi na komunie, wtedy to obsługa potrafi rozmawiać.....Ogólnie jak tam wchodze to czuje sie jakbym był złodziejem i wszyscy chcieli by żebym juz wyszedł bo nie mam nasobie garniaka i nie przyjechałem mercolem, takie odnosze przykre wrażenie. Natomiast w Maribeksie zawsze moge porozmawiać z dobrą obsługą(czy to w sklepie czy w serwisie), która zawsze coś doradzi, pomoże i chyba najbardziej lubie ten sklep ze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odpowiadalem w tym temacie, wiec nie bede sie rozpisywal.

Krotko mowiac, odnioslem dokladnie odwrotne wrazenie.

W maribexie chcieli ze mnie zedrzec kase, kolesie nie wiedza o czym mowia i zadnego wyboru nie maja. W Twomarku rower kupowalem, jest mega wybor, a pomimo ze nei jezdze mercolem obsluga jest mila i doradzi ;)

Innymi slowy

Twomark +

Maribex -

 

Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...