Skocz do zawartości

[Gliwice] wspolne jezdzenie


riker

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak. Ja jutro na jakieś dłuższe trasy jednak się nie piszę. Muszę troche rowerek poserwisować, bo nie wszystko chodzi tak, jakbym sobie tego życzył. A dziś zwyczajnie mi się nie chciało :D

Ale jakąś ciekawą trasę popołudniu bym chętnie odbył.

Raptor, wiem o którą trasę Ci chodzi. Jeśli pasowało by Ci pojechać popołudniu, to chętnie przejadę się tamtędy.

A co do następnej wycieczki, to chyba można by na weekend coś zaplanować. Myślę o jakiejś dłuższej wycieczce w kierunku Pyskowic, Księżego Lasu, Zbrosławic i tamtych terenach. Jest tam fajnie pofałdowany teren, lasy i oglnie ładne widoki.

Niech chętni piszą co o tym myślą i kiedy najbardziej pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro nigdzie tak nie jade - rano techo później też musze poskładać rower do kupy. A mysz ktoś przejechał w środku stawki bo jak kryliśmy tyły to leżała kaput :wink: Ja w tym tygodniu raczej odpadam. Nawet w niedziele bo mi nie będzie się chciało wstawać po weselu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KhaH, jak wesele, to jesteś usprawiedliwiony :)

RAPTOR, możesz mieć problem z dostaniem sztycy, bo zdaje się sklepy będą pozamykane. No chyba, że od znajomych kombinujesz...

A co do godziny, która mi pasuje, to myślę, że 14 - 14:30. Wcześniej raczej się nie wyrobię. Natomiast później może być, bo też jestem wolny i nie mam nic zaplanowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w sobotę ( 18 sierpnia) jakaś dłuższa trasa? Chciałbym zrobić tak ok 80 km, myślę nad przejechaniem się na Suchą Górę do Bytomia ( tzw. Sportowa dolina) i pojeździć po tamtejszch trasach ( jest tam troche szutru a zaraz obok rezerwat ) Są jacyś chętni? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhaa :D

Oczywiście, że są chętni na dłuższą trasę w sobotę :P Piszę się na to, Maciek też.

I w związku z tym, że ma to być dłuższa wycieczka, to proponował bym zbiórkę zrobić tam gdzie ostatnio (Mickiewicz), o godzinie nie późniejszej niż 10:00, a jeszcze lepiej 9:30.

To oczywiście tak wstępnie, piszcie jak wam pasuje.

 

PS. RAPTOR, kupiłeś nową opnę już? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś, co nie powinno się stać :P

Podczas przejażdżki po lesie obok mnie, w trakcie hardkorowego testowania nowego Rock Shoxa J3, przydupcyłem tylnym kołem- bokiem w pieniek. Efektem tego jest pęknięta szprycha oraz utwierdzenie się w przekonaniu, że AlexRims ACE 18 to jednak bardzo dobra obręcz. Bicie nie jest duże i myślę, że sam sobie powinienem dać z tym radę :D

Niemniej jednak jutrzejszy dzień spędzę na wyprawie po szprychę oraz zakładaniu jej, a nie na wycieczce rowerowej :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze sie gliwice odezwaly........moze i ja sie dokoptuje......poza moimi regularnymi kolkami (centralny, labedy, lasek bumarowski, park zameczek lesny) czy takimi szosami typu plawniowice........moze sie i na te bytomskie doliny wybiore.

 

najwczesniej w niedziele, bede gdzies lecial.

 

a jak do tej doliny dojechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucha Góra zaliczona ;) Było fajnie a zjazd w rezerwacie to już w ogóle poezja ( ja miałem tam 44 km/h ale myśle że do 50 można dobić :( ) Po wycieczce u mnie na liczniku 70 km ale miałem najbliżej do domu :) A jak dojechać? Przez Żerniki potem do Rokitnicy z pętli autobusowej laskiem dalej juz na czuja i pytajac sie lokalnych :D Przed samą doliną możesz spotkać kolej wąskotorową - to dobry znak My jechaliśmy obok niej. Opis troche lakoniczny ale My też jechaliśmy na czuja i dojechaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaka mam, nestety czasu niewiele........w tygodniu moze wyskocze autem i poszaleje lna miejscu. a w weekend w gory.........abo wisla albo rabka.

 

znalazlem stronke www.........no i okazalo sie moj kuzyn tez tam juz bujal wiec mam przewodnika.

 

spotkanie gliwickich forumowiczow na piwku rynek?

 

jak sie zapatrujecie? czwartek godzina 18-ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten komfort, ze moge wrocic na piechotke........ale jestem daleki od odzegnywania sie od piwa........nie alkochol jest zly a nieodpowiedzialne jego spozycie.

 

tak czy siak, moze zatem w sobote spotkamy sie w tej bytomskiej dolinie? i po prostu pojezdzimy?!!

 

moze ktos inny ma propozycje aby sie bardziej w gliwicach zintegrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...