Skocz do zawartości

[Poznań] Skradziono Accent Tormenta


hubert86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Niestety dzisiaj w nocy (7.05.13) ktoś pozbawił mnie Accenta Tormenty. Rama w kolorze czarnym, czarny widelec XCM v3 zalany olejem (pracował lepiej niż seria). Przerzutka tylko tylna SORA 8 rz. manetka Alivio 8 rz. Koła z hamulcami tarczowymi chyba no name nie pamiętam. Tarcze 160/140. Kierownica truvativ, mostek krótki zoom. Opony Mischelin xc dry.Rowerek może nie wart fortuny ale na dojazdy do pracy idealny. Gdyby ktoś widział, usłyszał lub cokolwiek wiedział serdecznie proszę o kontakt. Sprzęt sam składałem i znałem w nim wszystkie śrubki. post-164231-0-72300700-1367919903_thumb.jpg Rozmiar ramy 19'' lekkie otarcia na główce od pancerza zaklejone taśmą izolacyjną.

Edytowane przez hubert86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże prawdopodobieństwo ze znajdziesz ich w najbliższym czasie :) ,na policji byłes ? 

Jasne, że byłem zaraz rano. Dodatkowo okazało się że przy okazji mojego sprzęta skradziono również rower sąsiadki. Ona również zgłosiła tą sprawę i oddała nagrania bo policja się nie kwapiła po nagrania. Mam nadzieje, że te zdjęcia pozwolą ich złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...