Skocz do zawartości

[mostek] z otworem na przewód hamulcowy


Robak88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, ponieważ w moim rowerze (już kilkuletnim) uszkodzony został mostek. Z racji tego, że nie jest to rower z jakiś drogich komponentów to na allegro poszukiwałem najtańszego, bez różnicy czy jest zrobiony ze stali, czy aluminium. Jednak zainteresowała mnie jedna rzeczy. W obecnym, uszkodzonym już mostku mam specjalny otwór, gdzie elegancko można przeciągnąć przewód hamulcowy. Byłem w kilku sklepach i szukałem na allegro, ale czegoś takiego nie znalazłem. Są tylko najprostsze mostki bez wspomnianego otworu. Jakby ktoś się nie orientował, o co zbytnio chodzi to na zjęciu zaznaczyłem, gdzie takowy otwór się znajduje.

 

Moje pytanie jest następujące, czy gdzieś jeszcze dostanę taki mostek z otworem? Materiał jest sprawą drugorzędną (stal, aliminium), jego średnica to 22,2 mm, wysokość 90 mm, a długość 60 mm. Mocowanie kierownicy - 25,4 mm. W zasadzie to wygląda tak jak na załączonym zdjęciu.

post-157663-0-36881500-1365689305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby pancerz od hamulców szczękowych miał oparcie. 

W moim rowerze jeszcze mam taki mostek ale po zmianie hamulców otwór jest bez użyteczny.

IMO najlepszym rozwiązaniem będzie wymienić hamulce na V. :)

 

Edit: Taki też podejdzie

http://allegro.pl/mostek-alu-z-mocowaniem-cantilever-90mm-22-2-m69-i3153105744.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...