Skocz do zawartości

[futerał na telefon] Zapinany na przedramie


FiFiAk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zamówiłem torbę Roswheel za 5,40$, ciekawe kiedy przyjdzie.

Z ilością rzepów to dziwna sprawa jest, bo na większości aukcji na jednym zdjęciu torba ma 2 rzepy a na innych 3 :)

Zobaczymy ile rzepów będzie w mojej. Jak dostanę to zrobię test wodoszczelności, ale osobiście nie wierzę, że nawet torby Roswheel będą szczelne i jeśli gdzieś złapie mnie deszcz to telefon do worka i do kieszeni :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem wersja z 3 rzepani za $5 i muszę powiedzieć że wykonana jest dość dobrze, jedyne co mi przeszkadza to że torebka przesuwa sie przy skręcaniu, ale wina leży tutaj po stronie "konfiguracji" mojego roweru, mam dość nisko kierownicę, do tego na torebkę działają śruby od mostka i torebka troszkę jeździ, ale ogólnie jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem tą torbę, niestety jeszce nie dotarła.

http://www.ebay.com/itm/Cycling-Bike-Bicycle-Waterproof-Frame-Pannier-Front-Cell-Phone-Tube-Bag-Case-/180952123388?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a219647fc

Na pierwszych 2 zdjęciach jest właściwa torba, a na kolejnych 2 jest już całkiem inna torba (podejrzewam, że oryginalna Roswheel). 

Ciekawe czy wynika to z niewiedzy sprzedawcy, czy sprzedawca liczy na niespostrzegawczość klienta.(raczej to drugie) :icon_cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszych 2 zdjęciach jest właściwa torba, a na kolejnych 2 jest już całkiem inna torba (podejrzewam, że oryginalna Roswheel). 

Ciekawe czy wynika to z niewiedzy sprzedawcy, czy sprzedawca liczy na niespostrzegawczość klienta.(raczej to drugie) :icon_cool:

Też to zauważyłem. W aukcji, na której dokonałem zakupu była podobna sytuacja. Zobaczymy, którą wersję dostanę :)

Zakupy u Chińczyków to jednak loteria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem torebkę ta za 7,99$. Tylko na razie nie mogę zapłacić. Problem mam jedynie z PayPal. Kasę z banku przelalem kilka dni temu. Okazało sie ze mieli problemy techniczne z bankiem ING. Mieli je rozwiązać w miarę szybko. Dziś już banku ING nie ma na liście do doladowań błyskawicznych. Muszę chyba powiązać kartę bo inaczej się nie da.

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszych 2 zdjęciach jest właściwa torba, a na kolejnych 2 jest już całkiem inna torba (podejrzewam, że oryginalna Roswheel). 

Ciekawe czy wynika to z niewiedzy sprzedawcy, czy sprzedawca liczy na niespostrzegawczość klienta.(raczej to drugie) :icon_cool:

Na stronie Roswheel torebki mają tylko dwa rzepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja mam w ogóle inne zasuwaki, całe czarne bez tego białego... I ten napis Roswheel jest taki poszarpany, w sensie tak jakby niedokładnie wyprodukowany. Ale metka była Roswheel.

 

 

panowie ma takie pytanie do osob uzywajacych owego pokrowca roswheel

zastanawiam sie nad kupnem i priorytetem bedzie dla mnie nawigacja w telefonie ktoru docelowo umiescil bym wlasnie w tym pokrowcu duzo jezdze po miescie ktorego jeszcze nie znam, obecnie korzystam z uchwytu zamontowanego na kierownicy i mam obawy czy jak telefon wrzuce nizej na rure do tego futeralu to czy bede widzial cokolwiek i czy nie bedzie to zbyt uciazliwe zerkac w dol niebezpiecznec ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w strefie testów. Jeśli masz duży kąt opadania ramy to możesz mieć problem z widocznością.
Poza tym, jesli chcesz często zerkać na nawigację to może to również być problemem.
Głowa musi mocno opaść w dół żeby coś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

Pisałem już o tym w strefie testów. Jeśli masz duży kąt opadania ramy to możesz mieć problem z widocznością.

Poza tym, jesli chcesz często zerkać na nawigację to może to również być problemem.

Głowa musi mocno opaść w dół żeby coś zobaczyć.

 

No i można się przewrócić od ciągłego zerkania w dół.

 

Ja niestety muszę się pożalić, 12.05 zamówiłem futerał i niestety do dnia dzisiejszego go nie dostałem. Ebay już pisał do mnie czy przesyłka doszła, a ja cierpliwie czekałem, dziś się chyba im pożalę, że nici z przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w strefie testów. Jeśli masz duży kąt opadania ramy to możesz mieć problem z widocznością.

Poza tym, jesli chcesz często zerkać na nawigację to może to również być problemem.

Głowa musi mocno opaść w dół żeby coś zobaczyć.

nom wlasnie tego sie obawialem kat mam dosc duzy, i moze to byc wlasnie problemem dotychczas korzystalem z uchwytu na kierownicy a wiec roznica pewnie bedzie duzo w widocznosci ekranu, nom to teraz jestem w dylemacie bo juz szczerze powiedziawszy bylem zdecydowany na zakup gdzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj torebeczka przyszła. Także zamówiłem powerbank. W weekend trzeba będzie przetestować jak wszystko się sprawuje :)

 

Do mnie dzisiaj też dotarła torebeczka :-) Jestem mile zaskoczony wielkością. Według opisu na etykiecie rozmiar to "M' Moja xperia Arc S mieści się bez trudu. Napisane jest, że do wielkości wyświetlacza 4,8".   

 

Ps. Kolego iQuL jaki powerbank zamówiłeś. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...