Skocz do zawartości

[Allegro] Jak podobają się wam zniany?


szybkilopez

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie fatalne :down:

Po pierwsze zacina mi się,

 

Dokładnie ! Ostatnio w pracy przeglądałem i ten nowy face alledrogo na maxa mi się zacinał. Pomyślałem, słaby komp. Wracam do domu,odpalam swojego i to samo. Ogólnie lipa, tzw. przerost formy nad treścią!

Wróciłem do starego i czekam aż wygaśnie.

 

pozdr.

R/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, bo wyszukiwarka pamięta to co ja wpisywałem a nie to co najczęściej jest wyszukiwane przez wszystkich ludzi, plusem jest też to, że ustawienie, żeby pokazało aukcje wystawione w ciągu ostatnich 24h zajmuje 2 kliknięcia, wcześniej zajmowało to chyba 4 kliknięcia :) sam sposób wyświetlania aukcji i layout nie mają dla mnie żadnego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jestem zwolennikiem zmian na portalach, do których się przyzwyczaiłem, ale tutaj nowy lay bardzo mi się podoba. Jedyne co troszeczkę irytuje to filtry, które były nad listą, a obecnie są po lewej. Takie ułożenie znacznie utrudnia przeglądanie aukcji i ich selekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
odnosze wrazenie ze mam stary wyglad...bo roznic to ja nie widze poza jakims paskiem na dole, ktory mozna schowac

 

Właśnie za pomocą tego paska, możesz włączyć nowy wygląd :)

Ja jak na razie korzystam ze starego. Tyle lat z niego korzystałem, że nie wyobrażam sobie przejscia do nowej wersji ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie uzywam nowego, widzialem toto i jest tragedia.

Nie mniej jedna zauwazylem jeden problem i przy starym i nowym. Mianowicie jesli mam cala liste to czego szukalem, wchodze w aukcje to po "wstecz" wraca do gory strony zamiast do miejsca gdzie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98% osób w komentarzach na forum allegro jest na NIE. Ciekawe, ze Allegro jeszcze nie zablokowało starego wyglądu. Czyżby fala krytyki ze strony sprzedawców dała im w końcu do myślenia? Ja jak zobaczyłem nowy interfejst i chwilę się pokręciłem, to jak słowo daję nie miałem ochoty wracać na to allegro przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie uzywam nowego, widzialem toto i jest tragedia.

Nie mniej jedna zauwazylem jeden problem i przy starym i nowym. Mianowicie jesli mam cala liste to czego szukalem, wchodze w aukcje to po "wstecz" wraca do gory strony zamiast do miejsca gdzie bylem.

 

 

Dokładnie mnie to samo drażni.

Poza tym, ujdzie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie jesteśmy, ale rzeczy typu tusze, drukarki i inne cuda najbardziej tam opłaca się kupować(w moim przypadku tak jest). Nowy wygląd jest według mnie przekombinowany, dlatego zostaję przy starym i mam nadzieję, że możliwość wyboru pozostanie. A jeszcze większe uogólnienie kategorii jest dla mnie na minus, bo i tak trzeba klikać by wejść w odpowiednią i tak.

 

Gumtree ma słaby system przeglądania i wyszukiwania według mnie,tablica na plus szczególnie po zlikwidowaniu "usług" i opcji kupię, która irytowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo denerwuje przełączanie np nowe/używane oraz wyszukiwanie najpopularniejszych aukcji. To nawet nie chodzi o przyzwyczajenie do interfejsu ale o samo wyszukiwanie i przewijanie żeby wybrac opcje która powinna być dostępna na początku listy.

Na plus jest rozwijane menu kategorii w ścieżce dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na tablecie. Szacunek dla tego, kto odnajdzie listę kategorii w "sport i turystyka" lub stawi czoła wyszukiwarce.

Dokładnie, u mnie na iPadzie nowy wygląd jest koszmarny i cieżko cokolwiek znaleźć i jakieś takie wszystko kwadratowe, napisałem do nich opinie ze beznadzieja i widzę ze wiecej osób tak sądzi ale nic sobie z tego nie robią bo od 11 go chyba na stałe włączają nowy wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe allegazetkareklamowa.pl na stałe.

http://news.allegro.pl/article/6179-nowe-allegro-juz-od-dzisiaj - same pozytywne komentarze ;)

 

Można mówić, że użytkownicy się przyzwyczają. Jednak ten projekt jest porażką ideową - wciskanie reklamowego syfu wszędzie gdzie się da w ten sposób, że spycha on tak naprawdę podstawowe funkcjonalności na boczny plan. No cóż, chytry dwa razy traci ;)

Poza tym kolor niebieskiej czcionki jest chyba robiony pod okulary 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się podoba?

Jedyne co bym wywalił to ta samorozwijająca się po najechaniu myszką belka. Cała reszta jest ok.

Wersja mobilna (nie aplikacja) też w porządku na 4 calowym smartfonie.

 

Ludzie przejdą na Gumtree? Bez jaj :P Jakoś sobie tego nie wyobrażam, Gumtree jak dla mnie lekko trąci dziadostwem, zarówno serwis jak i oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...