Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napisano w tym roku nie mam zamiaru projektować nowych koszulek, nie mam na to za bardzo czasu a i już upatrzyłem sobie komplecik który chcę sobie kupić.

 

No ale nie przeszkadza to abym powiedział co miałem w zamiarze zrobić i co nie pasowało mi w projekcie z poprzedniego roku

a wiec

IS_100_3288.jpg

 

Kolorki były zbyt "pastelowe" ładne za za bardzo jednorodne, żadnego cieniowania, faktury tła, delikatnego przechodzenia jednego koloru w drugi

Niestety programy do projektowania koszulek które są ogólnodostępne na WWW nie dają takich możliwości.

 

W tym roku chciałem wykorzystać motyw z loga forum które jest na górze strony i bardzo mi się podoba

2013-01-10_21h49_39.png

 

Cieniowane literki z delikatnymi pęknięciami oraz takież czerwone tło no i ta wbita cieniowana zębatka fajnie prezentowały by się na koszulkach

 

kolejnym elementem ze strony do wykorzystania to kolor czerwony z ładnym przejściem do czarnego

2013-01-10_21h50_17.png

 

No i pomyślałem że "nick" można by dać w okienku wyszukiwarki

o tak... tylko czcionkę pogrubić

2013-01-10_21h55_47.png

 

W końcu to forum internetowe i taki element były nawet na miejscu

 

Tyle jeżeli chodzi o wykorzystanie elementów tego Forum

 

Teraz podkradnięte pomysły z innych koszulek :thumbsup:

 

Mam zamiar kupić koszulkę a w sumie co cały letni strój ekipy CSC

o taki

csc-trikot-2007-4_z4.jpg

 

Bardzo mi się on podoba

a dlaczego

zwróćcie uwage na ładne przejścia czarny/czerowny

dość dużo białego.. wiec nie będzie tak gorąco

no i ten zawalisty motyw plastra miodu na czerwonym kolorku

i ten biały wzorek stylizowany na coś ala "kaloryfer" ( będzie maskował mój bojler :sweat: )

 

tył też sie nieźle prezentuje

csc-trikot-2007-3_z3.jpg

 

 

Tyle że jak już pisałem trudno takie efekty uzyskać korzystając z programów do projektowania.....

niestety trzeba się bawić programami ala Corel/Photoshop/Gimp/InkScape które znam mało

I poznanie ich trochę mi by zajęło czasu którego ze względów osobistych po prostu nie mam.

 

 

Ale mam nadzieję że dałem wam kilka pomysłów na nowe koszulki

 

P.S

Nie mogę edytować poprzedniego posta, więc z któryś z Modów mógł by go usunąć.

Poniżej projekt po face liftingu. Jest nick plus małe zmiany. Na kołnierzyku słabo widać ale jest tam logo forum jak na stronie.

projekt2-_xwsexqq.jpgprojekt-s_xwsexqx.jpg

 

Jak na razie w/w najbardziej mi się podoba

przydało by się jakoś zagospodarować bardziej białe miejsca (coś ala kaloryfer)

 

 

Pzdr Przemo

100_3121.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

robi się ciekawie panowie :)

ja tez należę do wyznawców Przemka z Leżajska bo bezkrytycznie przyjąłem jego ubiegłoroczny projekt a nowe pomysły też są ciekawe.

Całkiem ciekawie wygląda ostatni projekt kolegi sqr. Z moich uwag - trochę warto zagospodarowac pustą przestrzeń z przodu oraz ten czarny pas. Może w miejsce niezadrukowanej czerwieni wrzucic ten wspomniany plaster miodu a w miejsce czarnego pasa jakieś mocniejsze akcenty typu kaloryfer?

Udało się komuś ściągnąc tę wbitą zębatkę czy mam uderzyc do Miecia po szablon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli projektujecie w corelu skąd go pobieraliście ? Pobrałem 2 i oba są tak jakby wygasłe :/ Chyba że jest jakiś lepszy program ?

 

Wiem że to Polska i tu wszystkie programy są "darmowe" :thumbsup:

ale osobiście jak już biorę się za zdjęcia grafikę wektorową to używam GIMP lub Inkscape

oba są naprawdę za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli projektujecie w corelu skąd go pobieraliście ? Pobrałem 2 i oba są tak jakby wygasłe :/ Chyba że jest jakiś lepszy program ?

 

Ze strony producenta. Każdy program, czy to Corel czy Illustrator ma 30-dniową wersję testową. Na projekt koszulki w zupełności wystarczy czasu. Osobiście uważam, że Illustrator jest lepszy, ale to też kwestia przyzwyczajenia.

 

W darmowych odpowiednikach podanych wcześniej (InkScape – grafika wektorowa; GIMP – grafika rastrowa) też się da przygotować dobry projekt, wystarczą chęci i poznanie konkretnego programu.

 

 

Dodałem także swój projekt, proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem także swój projekt, proszę o opinie :)

Jak na razie the best. Może spróbuj usunąć te wstawki "strzałki" na koszulce z lędźwi/klatki. Koszulka nabrałaby spójnego wyglądu. Te wstawki IMO dodane są tak na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...