Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Projekt nr1

Tak więc w projekcie pierwszym wszystko ogólnie jest OK, ale jakoś ta biel do mnie nie przemawia. Po kilku ubłoceniach zmieni kolor na szaro-brunatny i nie będzie wyglądało ciekawie.

Projekt nr 2

Podoba mi się bardziej, ale są napisy FR.org - czyli nie mające nic wspólnego z naszym forum (chyba, że o czymś nie wiem).

 

Zobaczę, może sam pokuszę się o własny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nr1

Tak więc w projekcie pierwszym wszystko ogólnie jest OK, ale jakoś ta biel do mnie nie przemawia. Po kilku ubłoceniach zmieni kolor na szaro-brunatny i nie będzie wyglądało ciekawie.

Projekt nr 2

Podoba mi się bardziej, ale są napisy FR.org - czyli nie mające nic wspólnego z naszym forum (chyba, że o czymś nie wiem).

 

 

Popieram fr.org to nie nasza domena.

Zeby projekt 1 (koszulka była w czerni) to koszulka z 1 i spodenki z 2...Ale bez tego calego fr.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubzys bardzo fajne projekty. Jak dla mnie troszeczkę za mocno zaakcentowany dół nogawki. Wydaje mi się, że czarne tło będzie lepiej wyglądało :)

 

Ja właśnie lubię taki mocniejszy akcencik. Poza tym ładnie się zgrywa z koszulką. Kołnierzyk jako początek a pasek jako koniec :) Może wrzucę kiedyś wersję z czarnym paskiem na dole (ale jaśniejszym niż spodenki) i czerwonymi napisami, też nie powinno być źle :) Chociaż jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chciałbym wrzucić tutaj poprawioną wersję - bez tego nieszczęsnego fr.org ;) Oprócz tego dodałem suwak i nick z tyłu. Tak więc, jak kolega wyżej proszę o skasowanie mojego poprzedniego posta.

 

koszulka2r.jpg

 

spodenkirk.jpg

 

W koszulce bym coś zmienił, ale spodenki wypas! Jak będę miał chwilkę, to może też zrobię jakiś projekt (koszulki).... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się pisał na koszulkę + spodenki, ale pod warunkiem, że koszulka nie będzie z przewagą czarnego. Jakoś nie widzę tego przy słonecznej pogodzie + kiepsko z widocznością jak się jeździ po zmroku. IMO na razie najbardziej w moje potrzeby wpisuje się projekt Siimon jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy - wszystko cacy ale kurna chata czerni na koszulkach tyla jakbyśta na pogrzeb jakiegoś projektanta rowerów się wybierali ;)

 

Czarny do wszystkiego pasuje, poza tym się tak nie brudzi ;)

 

Panowie czy strój musi być w barwach forum ? Mam chęć na projekt żółto czarny :D

 

Jak zrobisz ten projekt to się okaże, mi tam do roweru bardziej w czarno czerwonym pasuje, ale tak w ciemno to ciężko orzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...