Skocz do zawartości

[waga ramy] Czy wie ktoś ile może ważyć rama meridy?


Dudi353

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pierwsza sprawa jest taka, że na stronie producenta: Matts TFS 300 D Specifications | MERIDA Australia widnieje informacja iż rama waży 1880 gram a cały rower 14100 gram. Podejrzewam oczywiście, że jest to waga samej ramy bez haka w małym rozmiarze (16" może 18").

 

Druga sprawa - możesz też sporządzić zestawienie wszystkich części w rowerze (uwzględniając oczywiście pancerze, linki itp) i spisać ich realną wagę z neta. Wtedy dowiesz się orientacyjnie ile waży rama. Tylko w tym przypadku dokładność może wynosić np. 200 gram, więc będzie to tylko orientacyjna wielkość.

Edytowane przez FiFiAk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, najprędzej będę rozbierał rower za ok. rok przy wymianie amorka i wtedy skoczę do spożywczego na wagę

 

A do spawania jej nie będziesz rozbierał? Bo przecież mówiłeś że jest krzywa i nadaje się do przespawania. To jak to w końcu z tą ramą jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A do spawania jej nie będziesz rozbierał? Bo przecież mówiłeś że jest krzywa i nadaje się do przespawania. To jak to w końcu z tą ramą jest?

Kolego, to że jedną ramę skrzywiłem nie znaczy, że nie mogłem kupić drugiej. Tak wogóle to moja rama i moja sprawa co robię z rowerem i nikt nie ma prawa mnie z tego rozliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to że jedną ramę skrzywiłem nie znaczy, że nie mogłem kupić drugiej. Tak wogóle to moja rama i moja sprawa co robię z rowerem i nikt nie ma prawa mnie z tego rozliczać.

 

Jak byś kupił drugą to nie miał byś problemu z rozbieraniem i ważeniem. Ja cię z niczego nie rozliczam, zaoferowałeś ją do sprzedaży po czym w gówniarski sposób się z tego wycofałeś, trudno, jak mama nie pozwoliła to synuś nic nie poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byś kupił drugą to nie miał byś problemu z rozbieraniem i ważeniem. Ja cię z niczego nie rozliczam, zaoferowałeś ją do sprzedaży po czym w gówniarski sposób się z tego wycofałeś, trudno, jak mama nie pozwoliła to synuś nic nie poradzi :)

daruj sobie te durne komentarze i się nie poniżaj. A to że jej wtedy nie zważyłem to tylko dlatego, że zanim zaciekawiła mnie waga tej ramy rower był złożony. A tak wogóle kupiłeś już coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te durne komentarze i się nie poniżaj. A to że jej wtedy nie zważyłem to tylko dlatego, że zanim zaciekawiła mnie waga tej ramy rower był złożony. A tak wogóle kupiłeś już coś?

 

Ok, ok :) Owszem, kupiłem TREK 8 series 2011

post-160456-0-41608300-1356726123_thumb.jpg

Edytowane przez miloszrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...