Skocz do zawartości

[korba] FSA SL-K lub inna?


squirrelkuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przebiłem się przez 20 stron w napędach ale do końca nie znalazłem odpowiedź.

 

Przymierzam się do wymiany korby. Myślałem o xtr ale 1,5 tys zł mnie trochę przeraża... Może wspomniane FSA SL-K? Warte uwagi (przynajmniej ładnie wyglądają :))? Co innego polecacie?

Ramę mam dość miękką więc i same korby nie muszą być wyjątkowo sztywne bo co mi to da. :) Zastosowanie: treningi (60% szosa), maratony.

Napęd 3x9. Rama Scott Scale 30 carbon 2008.

Ważę 75 kg/180 cm.

Budżet do 1000 zł.

 

Jeśli się powtarzam to z góry przepraszam i proszę o link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Korby od Deore a nawet poniżej bo i pozagrópówki są do XTR to niemal to samo, fakt róznią wie wyglądam, masą i zębatkami, o cenie nie wspominając jednak sztywność i wytrzymałość są na bardzo podobnym poziomie. Miałeś styczność z korbami ze zintegrowaną osią ? Wśród samych zalet sa tez minusy które czasami mogą zdenerwować. np wrażliwe suporty na wszelkie odchyłki osiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i regulaminu

Nie brałbym nic z FSA, wyrabiają się wielowypsusty w lewym ramieniu.Objawia sie to tym, że lewe ramię przemieszcza się minimalnie względem prawego. Miałem tak w K-Force, i widziałem juz w kilku innych sztukach FSA. Dokręcanie nic nie daje.

Bierz XT, korba jest naprawe godna tych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...