Skocz do zawartości

[Ostrów Wlkp/Kalisz] chętni na wspólne wypady. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja mam taki patent, że światełka z prądnicy świecą na zawołanie - da się na nich jechać po ciemku i coś widać (przyzwyczaiłem się). Dodatkowo zrobiłem im podtrzymanie, więc jak zatrzymam się na światłach to nadal świecą (do 30 minut). Do tego dodatkowa bateryjna na tył i dodatkowa mocno doświetlająca na przód. Mam do wyboru zresztą czy chcę ładować telefon podczas jazdy, czy chcę używać świateł z prądnicy.

Najeździłem się już w tym roku po soli i powiem tyle: czyszczenia było tyle, że... Lepiej przemilczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co się dzieje za oknem... :yucky:

Dawid, Twój rower przypomina teraz małą elektrownie :teehee:

Siedzenie też jest fest, ale na oko wygląda na o wiele twardsze, niż tamto poprzednie :)

W każdym razie widać ostre zmiany na + :thumbsup:

 

I pomyśleć, że ja przez ten czas nawet nie zainwestowałem w dobry koszyk na bidon :starwars:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjrzyj dzisiaj za okno... :ermm:

Rower? Hmm teraz to faktycznie mała elektrownia, ale jest dobrze, tak ma być. B)

Siodełko - tak, jest spoooro twardsze, ale to skóra, musi się dopasować do mojego tyłka, a to zajmie trochę czasu.

 

Kup sobie ten koszyk na bidon :rolleyes: To nie majątek. Ja czekam na piątkowy wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ktokolwiek z Was wybiera się jutro pod Teatr w Kaliszu o godzinie 16:45 :icon_question: Jak mam jechać sam, no to trochę słabo. Proszę o możliwie konkretne odpowiedzi :thanks:. Wiem, że pogoda nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie, że Was nie było ;). Bardzo przyjemna atmosfera, fajne upominki, zabawne komentarze :teehee:. Na miejscu darmowy, gorący posiłek z kawką lub herbatką i powrót do domu po zmroku. Pewnie się jeszcze kiedyś wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę do pracy na 12 godzin, ale zamierzam się porządnie wyspać i w piątek pojechać po stroje FR do Bigosa. Ktoś z Was zamawiał stroje i chce się przejechać po swoje zakupy? 1,5 godzinki w jedną stronę wliczając przebijanie się przez Kalisz, chyba nie ma tragedii. Teraz jest o wiele cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...