Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mówicie o dzisiejszej pogodzie to była idealna na kręcenie.  Właśnie wróciłem z krótkiej pętelki po Szczęśliwicach, deszcz był nieodczuwalny a - że tak to romantycznie ujmę - krople w świetle lamp tylko dodawały klimatu.

 

Jutro też postaram się pokręcić, muszę rozruszać dupsko po przerwie. Cel - zabawa, więc zahaczam o Fort Bema, Bielana i PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę mnie zasmuciłeś, na mapie wygląda bliżej niż lasek bielański, przynajmniej patrząc stad -> http://mapa.szukacz.pl/?&lat=52.193923&lng=21.005115&z=48m&zzz=11&typ=Mapa&m=Warszawa&u=Bachmacka&poi=hotel&t=

 

:(

 

Gdy już dojedziesz do trasy Siekierkowskiej (słabo znam Mokotów więc nie będę doradzał jak) to potem masz 11 km z tylko 1 możliwym postojem (przejazd przez tory w Międzylesiu). Do tego kilka skrzyżowań równorzędnych i rond bez sygnalizacji świetlnej a tak cały czas tempo szosowe (20-25 minut):

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=52.2197739,21.1110255+to:52.205261,21.165306+to:52.2057877,21.1726228+to:Mieczys%C5%82awa+Po%C5%BCaryskiego&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.215732,21.110101&sspn=0.015776,0.038581&geocode=Ff94HAMdRjxBAQ%3BFX3PHAMd8SBCASnvy4Q9ftIeRzHRYxzmmfMfLQ%3BFc2WHAMd-vRCASl31sO3AdMeRzFhpvrYRFPK3Q%3BFduYHAMdjhFDASmpsI0zB9MeRzFCAFcL-mZ9bg%3BFXWKHAMdAjFDAQ&mra=mrv&via=1,2,3&t=m&z=15

 

Tylko przez most Siekierkowski przejedź południową stroną, bo inaczej będziesz po schodach biegać.

Edytowane przez lasica1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To kiedy jedziemy? Kto chetny? We srode?

my będziemy jeździć po MPK we wtorek. Umawiamy się o 19.00 na stacji Orlen w Starej Miłosnej ale jak by co to możemy podjechać np. naróg Kajki i Czecha to Anin wylot na Lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro miałem iść oglądać mieszkanie o 20, ale wygląda na to, że mogę iść zrobić to o 22. Ile czasu zajmie dojazd tam od miejsca w którym chcecie się spotkać?

 

Chodzi mi taki plan po głowie:

wyjechać o 18 spod metra racławicka -> być 19 na miejscu -> zrobić pętle najlepiej w okolicach 60min (jest to możliwe? jak wygląda profil trasy? trudna technicznie? duży ruch? Porywam się z motyką na księżyc?) -> wrócić na 21 do domu :P

 

Czy to jest wykonalne? Dopuszczam powrót do domu na max 21:20 :D Jeżeli by się okazało, że damy radę dojechać tam np w 40min (biorąc pod uwagę post łasicy gdzieś tam mam cichą nadzieję, że tak). W sumie przy takich założeniach wychodzi ~2h30min dość mocnej jazdy, ciekawi mnie jak będę jutro się czuł po weekendzie. Łukaszu jak generalnie to widzisz? 

 

dlmtb myślisz, że jest cień szansy aby się zgrać? :D

 

Kurde Warszawa... wszystko na styk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlmtb myślisz, że jest cień szansy aby się zgrać?

Nam dojazd ze Starej Miłosnej na róg Kajk i Czecha zajmie jakieś 15 min. Myśleże około 19.20 powinniśmy już być. 

Jeżeli masz tylko 60min na jazdę to wiele nie nawalczymy. Okolice Starej Miłosnej obfitują w górki więc można tam pochasać i nie zapuszaczać się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam dojazd ze Starej Miłosnej na róg Kajk i Czecha zajmie jakieś 15 min. Myśleże około 19.20 powinniśmy już być. 

Jeżeli masz tylko 60min na jazdę to wiele nie nawalczymy. Okolice Starej Miłosnej obfitują w górki więc można tam pochasać i nie zapuszaczać się dalej.

 

No ja myślałem o zrobieniu tej pętli 27km o której była mowa kilka stron wcześniej. Tej co się wjeżdża gdzieś przy przedszkolu, rozumiem, że tam nie jedziecie? :) tych 27km w godzinę nie przeoramy?

 

Łasica masz ochotę się przejechać? Łukaszu jutro zadzwonię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pętla to cienizna, taki wabik dla zamiejscowych :icon_lol: i do tego w jednym miejscu trzeba robić objazd bo droga jest zalana. Jak chcesz sibie pofikać po MPK to nie koniecznie ją polecam. My tubylcy mamy lepszy repertuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dlmtb byleby dyrygent byl rozeznany to my juz tam zatanczymy. ;)

@mess ja to widze tak.

Od centrum po Falenice przetyrasz mnie po asfalcie ze srednia 38. Ale nic to. Dam rade. Po mpk przejedziemy w 40 min bo co to dla nas. Jako ze bedzie malo i plasko to pewnie z lokalsami pojezdzimy dalej. Nagle sie ockniesz ze juz pozno wiec gaz w giry ile fabryka dala. Tu srednia wzrosnie. Spoznisz sie do chaupy, baba Cie przeswieci wiec rychtuj poslanie w kuchni. Ja trafie na OIOM wiec chlopaki przygotujcie kosz wiklinowy z marmolada, serem i innymi przydasiami, a no i koniecznie jakies pismo kolorowe. Moze byc Bravo Girl, zazwyczaj podlaczonym do respiratora, kroplowki, pradu, butli z tlenem ciezko mysli sie gornolotnie.

 

Ot. Moj kot mi to wywrozyl z fusow po karmie. ;-)

 

 

Co do samej trasy. Dobra dla poczatkujacych. Podczas oficjalnego objazdu kilkukrotnie slyszalem iz trasa bardzo ciezka... chyba do zaakceptowania nazwania ja "mtb". ;-)

 

 

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, ah te Twoje poczucie humoru :D

Nam dojazd ze Starej Miłosnej na róg Kajk i Czecha zajmie jakieś 15 min. Myśleże około 19.20 powinniśmy już być.

Jeżeli masz tylko 60min na jazdę to wiele nie nawalczymy. Okolice Starej Miłosnej obfitują w górki więc można tam pochasać i nie zapuszaczać się dalej.

Myślę, że jeszcze nie raz przyjadę z Wami pojeździć, szczególnie jeśli macie jakieś fajne tereny :) Ale będę tam pierwszy raz, więc chcę po prostu zobaczyć tę pętlę. Pojadę z tubylcami i będę zmieniał kolory na podjazdach... tak nie może być, troszeczkę tydzień muszę planować :) Szczególnie, że ten będę jeździł raczej zmeczony. Piszesz, że część jest zalana... Generalnie jest tam dużo wody/błota?

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łasica masz ochotę się przejechać?

 

Godzina mi zupełnie nie pasuje - po pracy wychodzę na trenieng o 16:00 (czasem przed pracą o 8:30). Poza tym trenowanie w grupie osób o różnej formie i technice średnio się sprawdza - ktoś zawsze musi czekać i czasem pada na mnie, a ja bardzo nie lubię jak mi okulary parują i komary gryzą :-)

Edytowane przez lasica1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że jeszcze nie raz przyjadę z Wami pojeździć, szczególnie jeśli macie jakieś fajne tereny :) Ale będę tam pierwszy raz, więc chcę po prostu zobaczyć tę pętlę. Pojadę z tubylcami i będę zmieniał kolory na podjazdach... tak nie może być, troszeczkę tydzień muszę planować :) Szczególnie, że ten będę jeździł raczej zmeczony. Piszesz, że część jest zalana... Generalnie jest tam dużo wody/błota?

Nie napalaj się na tę pętlę bo to w 80% jazda po niezbyt ciekawym technicznie terenie. To raczej wycieczka dla przyciężkawego tatusia na krosie który jadąc z  prędkością 25 km/h myśli że idzie jak przecinak :icon_lol:. Z drugiej strony czegóż można spodziewać się na Mazowszu? 

Jedyne co przypomina że to "MTB" to kawałek masywu Góry Lotnika. Co do wody to w 90% jazda z dala od niej. W zeszłym tygodniu w okolicy Starej Miłosnej nie dało się przejechać. Rozlała tam lokalna struga i trzeba było zrobić objazd.

Podsumowując nie czekać na was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pętla to cienizna, taki wabik dla zamiejscowych :icon_lol: i do tego w jednym miejscu trzeba robić objazd bo droga jest zalana. Jak chcesz sibie pofikać po MPK to nie koniecznie ją polecam. My tubylcy mamy lepszy repertuar.

 

W niedzielę niechcący wbiłem się na trasę Pucharu Mazowsza organizowanego przez WKK w Wesołej - nawet nie wiedziałem że w tej części MPK są takie fajne górki. Wolałem jednak nie przepychać się z zawodnikami i pojechałem dalej na południe. Wrzucacie gdzieś ślady GPS ze swoich wypadów?

 

W środę idę do pracy na 20:00 więc umówiłem się z kolegą o 10:30 na rogu Broniewskiego i Reymonta i jedziemy do Żelazowej Woli. Ze względu na wschodni wiatr pierwsza połowa głównie szosą a powrót przez Kampinos.

 

Zakładając metę w Łomiankach wyjdzie 115 km w 6 godzin (wliczając kilka krótkich postoi). Tempo lżejsze niż zazwyczaj bo kolega nie nabrał jeszcze w tym roku formy, a ja w biurze aż do 7:00 będę musiał zachować przytomność :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W niedzielę niechcący wbiłem się na trasę Pucharu Mazowsza organizowanego przez WKK w Wesołej - nawet nie wiedziałem że w tej części MPK są takie fajne górki. Wolałem jednak nie przepychać się z zawodnikami i pojechałem dalej na południe. Wrzucacie gdzieś ślady GPS z

No właśnie bez Indianina nie wypuszczaj się w nieznany teren a na tym terenie to my jesteśmy Indianami. To co ogólnie wiadomo o MPK to wyklepana Mienia i Góra lotnika a tym czasem jeździ się tu gdzie indziej czego mogłeś liznąć w okolicy SM.

Śladów nie zapisujemy bo jeździmy to non stop do porzygania. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się na tę pętlę bo to w 80% jazda po niezbyt ciekawym technicznie terenie. To raczej wycieczka dla przyciężkawego tatusia na krosie który jadąc z prędkością 25 km/h myśli że idzie jak przecinak :icon_lol:. Z drugiej strony czegóż można spodziewać się na Mazowszu?

Jedyne co przypomina że to "MTB" to kawałek masywu Góry Lotnika. Co do wody to w 90% jazda z dala od niej. W zeszłym tygodniu w okolicy Starej Miłosnej nie dało się przejechać. Rozlała tam lokalna struga i trzeba było zrobić objazd.

Podsumowując nie czekać na was?

Jak tak sprawe przedstawiasz to moze faktycznie bysmy sie podlaczyli, nie wiem tylko czy nogi gotowe na silowe oranie, ale z okazji wypada skorzystac :) Najwyzej bede zmienial kolory hehe ta godzinke chetnie z Wami pojezdze o ile dam rade oczywiscie ;) wysylam kom na pm, pusc pikacza to oddzwonie :) Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpk jest ok, ale najbardziej jest ok. nad SM, tam gdzie single od kamienia Piłsudskiego, traska przy SM i czarny do Inst. Kardiologii.  Tylko nie wiem czy to już Mpk czy jeszcze nie ;)

 

Lecę tam, ale za tydzień, zrobić kółko do Mieni i z powrotem.

 

Na ten weekend planuję zrobić traskę po lokalnych atrakcjach techniczno-zjazdowych, w sensie Agry-kopiec PW-skarpa SGGW-Kazura-icośjeszcze.  Jakby ktoś chciał dołączyć, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera musze wypieprzyc w te pedy kola za 4 kafle i wszystko co nosi znamiona XT+R by mnie nie posadzano o mecenat ze strony rodzicow...

 

 

@up Bart, poprosze o newsletter smsowy bo chetnie z Toba rusze.

 

 

Edyta:/

Bart, nie mysl sobie Ciebie tez czeka klejenie izolacja wszystkiego co z wegla masz w Santanie. ;-)))

 

 

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Edytowane przez ukaniex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby z tego że została wymieniona tylko jedna firma, ciekawe z jakiego powodu, odpowiedź na to pytanie powinieneś znać sam. ;) Z tym że po modernizacji nie jednego takiego żałosnego typa można "łyknąć", tylko po co, niech dalej ma mega radość wyprzedzając z super prędkością "tatusiów". Z tym, że ja nie wrzucam Wszystkich do jednego wora, więc @ukaniex daruj sobie. Z mojej strony koniec OffTopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...