Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Sol jak coś na spokojnie bez napinki we czwartek wieczorkiem mogę się podłączyć bo jestem trochę porozbijany po wczorajszej glebie i lądowaniu w krzaczorach :sick: :sick:  i czekam na chętnych w sobotnią noc :thumbsup: :thumbsup:

Ukaniex a może coś takiego http://www.sigmasport.com/en/produkte/beleuchtung/powerlights/evo_evox_pro/?flash=1

Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój gościo przekosił mi zakręt i miałem do wyboru albo w niego walić albo w krzory więc wybrałem to drugie :sick::icon_confused:  efekt:pocięte i potłuczone kolana,obite golenie,bolące śródstopie w lewej stopie i lewy bark i najważniejsze że głowa przestała boleć bo walnąłem nią o glebę i przerzuciło mnie na plecy :sick:  a koleś pojechał sobie jak nigdy nic się nie stało nawet się nie zatrzymał :verymad: :verymad: ,ale nie poddaję się i jutro ruszam w teren.

 

Sol jak masz coś na jutro do pokręcenia wieczorem to chętnie się załapię tylko daj wcześniej znać na koma do mnie gdzie się stykniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytować redaktora Lisa? ;-)

Fakt, brudnawy...  :whistling:

 

ufff, w nagrodę przypomnę Ci 9 zasadę velominati :D

 

Zasada #9 Jeśli jeździsz w złych warunkach atmosferycznych, to znaczy, że jesteś dobry sku*wiel. Kropka.

Jazda w ładnej pogodzie jest luksusem zarezerwowanym na niedzielne popołudnia i szerokie bulwary. Ci, którzy jeżdżą w okropnej pogodzie, czy to zimnie, deszczu lub skwarze, są członkami specjalnego bractwa kolarzy, którzy w poranek wielkiej przejażdżki/ważnego wyścigu, podnoszą zasłony, by sprawdzić pogodę i, widząc padający z nieba deszcz, pozwalają kąśliwemu uśmiechowi rozciągnąć się na ich twarzy. To jest kolarz, który kocha tę robotę.

 

btw, jak szacujesz czas dotarcia z centrum na ten nowy szlak mtb? albo np z pól mokotowkich? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...