Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś chętny dziś na MPK?
694 519 027

 

czy ktos z gocławia jezdzi wieczorami?

 

Mogę ja jeździć.

Często spotykamy się razem z chłopakami ze SMCT wtorek, czwartek 19

I sobota, niedziela 8 rano. Punkt zbiórki Orlen koło KFC w Zakręcie.

Mieszkam dokładnie koło Orlenu, więc do jazdy w okolicach (Gocław to 10 min.) pozostaję w odwodzie.

Powyżej moja komórka lub priv.

Edytowane przez Mattre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dziś na MPK?

694 519 027

 

 

Mogę ja jeździć.

Często spotykamy się razem z chłopakami ze SMCT wtorek, czwartek 19

I sobota, niedziela 8 rano. Punkt zbiórki Orlen koło KFC w Zakręcie.

Mieszkam dokładnie koło Orlenu, więc do jazdy w okolicach (Gocław to 10 min.) pozostaję w odwodzie.

Powyżej moja komórka lub priv.

 

ile czasu potrzebujesz zeby dojechac na skrzyzowanie bora-fieldorfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam chętych na rowerowanie z Żoliborza, Bielan, a może i ze śródmieścia minimum 30 km jednorazowo prędkość bez szaleństw średnia - 20-25 km/h.

Będę jeździł jutro 31.03 od 08:30 start Simply na Broniewskiego (o ile nie będzie padać) poza tym jeżdżę w różnych godzinach. Szukam kogoś lub całej ekipy do częstej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja planowałem pośmigać na WAT, ale w związku z powyższym chyba odpuszczę i przeniosę się gdzieś indziej. Z tego co czytam to w sobotę 11 kwietnia Puchar Mazowsza XC startuje o 9, nie orientuję się kiedy się skończy. 12 kwietnia Legia MTB startuje o 11 (o 9 zaczynają się formalności) a dekoracje planują na 14. Ja raczej jeżdżę w godzinach ranno-południowych więc WAT mi w ten weekend nie pasi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wzorem fortu Bema zostaną wyrównane wszystkie górki, hopki, itp? :)

Bez przesady, nie będą tam chyba siedzieć od 8 do 18.

 

Ja nie mówię, że się nie da jeździć, a tylko, że coś lub ktoś może przeszkadzać w płynnej jeździe. Najpierw przygotowujący lub sprawdzający oznakowanie trasy, potem kolarze przygotowujący się do wyścigu, potem wyścig, potem ludzie jadący jeszcze raz, a na koniec sprzątający. Zrobisz jak uważasz, ja tylko służę informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 8.00 rusza brevet z Pomiechówka. Trasa po twardym, ale limit czasu spokojnie pozwoli mtb na grubych laćkach przejechać. Do przejechania 202 kolosy w ładnej okolicy. Ma być ładna pogoda. Wpisowe w dniu zawodów 70 zeta. Do zobaczenia.

 

zastanawism sie, czy nie przetoczyc sie :P na czym jedziesz? z jakas ekipa? jakie tempo planujesz?

 

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie góry że śniegiem przywaliło i roztopy przez miesiąc, nie ma co się pytać tylko trzeba jechać ;) O stanie tras najlepiej powie Ci stan trawnika przed domem.

Na wydmach jest sucho od dawna, a gdzie bagno ma być, to będzie i tak. Wszystkie "zwykłe" lasy suche od dawna. Przejezdne i to jeszcze jak, bo nie ma tyle liści na wąskich szlakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...