Skocz do zawartości

Legnica - cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ta średnia też mnie przeraziła , ale jak się jedzie na "góralu" a obok leci szosówka to nie ma wyjścia zwlaszcza jak się ma 50 na karku :laugh: . Krzaczenie to zaglądanie na stronę bez angażowania się - a tak poza tym fajnie jest polecieć w grupie dla czystej przyjemności i satysfakcji.Dlatego wolałbym żeby potencjalni amatorzy manii rowerowej się ujawnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie, z którą ja jeżdżę średnia właśnie jest niska, bo szybkość przeszkadza w rozmowach :P

Ciekawi mnie w takim razie jaką mieliście prędkość chwilową z wiatrem, żeby uzyskać taki wynik, bo wczoraj mocno wiało.

I wiesz, nie każdy tutaj zagląda, bo forum nie jest najlepszym miejscem do szybkiej komunikacji. Tutaj możesz pogadać o czymś, ale umówić się, to najwyżej z dużym wyprzedzeniem, żeby każdy, kto tutaj zagląda wiedział o zbliżających się wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prędkość chwilowa nie byla duża bo w okolicach 33-35 , ale windmord nas nie opuszczał . Jeśli jedziemy "sami" to tak to wygląda , natomiast jak jadą z nami dziewczyny i większa grupa to oczywiście się dostosowujemy. Dużo jeździmy z STR Ekorama-Legnica , jednak trzeba mieć na względzie to że często robimy drugą wersję trasy , tak by każdy znalazł coś dla siebie i by bylo wspólne zakończenie i "integracja". Jeśli chodzi o szybką komunikację to zostaje opcja GG - 4414989. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość w tak pogodnie zapowiadający się dzień :P

 

 

No i stało się , miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle , zlało nas wczoraj jak pod wodospadem . Może zatem ktoś w sobotę się skusi na wypad rowerowy do Dziewina ? Są dwie opcje do wyboru ( więcej w Informatorze Legnickim ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...