Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem się ze zgorszonymi spojrzeniami...

 

Niech sobie patrzą, to świadczy jedynie o nich... Katolik od 7 boleści. Mnie to nie rusza jeśli chodzi o "samopoczucie":P ale właśnie ze względu na to, kościoły i "super katoli" omijam z daleka ;)

 

Planuje ktoś coś na październik? tak w okolicach 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się ze zgorszonymi spojrzeniami co bardziej ortodoksyjnych (i tutaj ciśnie się określenie pewnego gatunku wełny) osób w sile wieku.

 

E tam pierdzielami się przejmować :P.

 

Planuje ktoś coś na październik? tak w okolicach 100?

 

Będziemy jechać do reszty kościółków po foldery, koło stu klocków może się zbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, pomylił Ci się weekend. Na razie znów szukam chętnych na powtórnie Szlak Kościołów Drewnianych oraz Cysterski Szlak Rowerowy.

sorka. wpadam na chwile i niedoczytałem o co chodzi w całości.

 

Jak macie wolne miejsca to z chęcią bym się zabrał na trase. Niestety w sobotę mi wypadło działkowanie, zostaje niedziela lub przyszły tydzień. Postaram się śledzić uważniej wątek ;). A jak co to również zapraszam na asfalcik do obrzycka ;)-kiedykolwiek.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam sprawę do forumowiczów z Poznania.

Zapomniałem pompki wziąć z domu. Obecnie mieszkam w Poznaniu i potrzebuję napompować koła w szosowce (byłem w kilku sklepach/serwisach i wszędzie inwentaryzacja...)

 

Rano jadę do pracy kierunek Warszawskie mogę zabrać i na powrocie podjechać ,pracę kończę w zależności od natłoku obowiązków 11 a 12 więc daj znać jeśli nadal potrzebna ;) pozdrawiam

Chyba że będzie lać ( wcześnie rano ) to odpuszczę i jadę MPK

 

Czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Kto był ostatnio na Dziewiczej Górze?

Już nie jest dziewicza, zrobili 6 metrową autostradę pod samą wieżę widokową, mnóstwo wyciętych drzew.

Wygląda na to że Gogol będzie musiał poszukać innej lokalizacji dla swoich zawodów. Duża kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na dziewiczej.

Dojeżdżałem asfaltem. W miejscu gdzie była meta na wszystkich wyścigach jest teraz jakiś ośrodek, ławeczki itp. Oczywiście da się przejechać.

Runda XC (ta z mistrzostw) jest nienaruszona, oprócz kawała przy tym całym placu i tymczasowo (mam nadzieję, że jak najkrócej) po zjeździe z killera i skręcie w prawo są pościnane drzewa na drodze i trzeba kilka razy zejść z roweru.

Poza tym wszystkim to runda przejezdna.

 

Oprócz tego, tak jak chłopacy mówili, zrobili jakiś wjazd, szeroką drogę na dziewiczą. Nie wiem po co to komu, ale trudno. Jest.

Na szczęście ten podjazd/zjazd nie jest na rundzie, więc narzekać zbytnio nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...