Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

aktualnie mieszkam w Poznaniu i raz ze nie znam tutejszych terenow, dwa ze nie mam z kim jezdzic.

Kondycyjnie nie jestem super (mialem roczna przerwe) tak wiec na razie interesuja mnie wyjazdy +/- 60km.

Moj rower to treking/cross tak wiec nie w kazdy teren sie nadaje

wiek, plec, itp partnera jest mi bez roznicy

jezdzic moge codziennie jednak nie o kazdej porze (chociaz moge wstac na rower nawet i o 5 rano)

 

uprzedzam, ze duzo gadam

mile widziana znajomosc tutejszych terenow, lecz nie bedzie mi przeszkadzac ktos w podobnej sytuacji jak moja (zawsze w plecaku mam mape i calkiem dobrze orientuje sie w terenie)

 

mieszkam na jezycach

 

zalaczam zdjecia

 

rower:

 

12301_1399247577895_1133457781_1206690_7468691_n.jpg

 

ja:

 

b074679b7d.jpeg

 

ja i rower:

 

67dad25bd8.jpeg

 

Pozdrawiam

Tobiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

aktualnie mieszkam w Poznaniu i raz ze nie znam tutejszych terenow, dwa ze nie mam z kim jezdzic.

Kondycyjnie nie jestem super (mialem roczna przerwe) tak wiec na razie interesuja mnie wyjazdy +/- 60km.

Moj rower to treking/cross tak wiec nie w kazdy teren sie nadaje

wiek, plec, itp partnera jest mi bez roznicy

jezdzic moge codziennie jednak nie o kazdej porze (chociaz moge wstac na rower nawet i o 5 rano)

 

uprzedzam, ze duzo gadam

mile widziana znajomosc tutejszych terenow, lecz nie bedzie mi przeszkadzac ktos w podobnej sytuacji jak moja (zawsze w plecaku mam mape i calkiem dobrze orientuje sie w terenie)

 

mieszkam na jezycach

 

zalaczam zdjecia

 

rower:

 

12301_1399247577895_1133457781_1206690_7468691_n.jpg

 

ja:

 

b074679b7d.jpeg

 

ja i rower:

 

67dad25bd8.jpeg

 

Pozdrawiam

Tobiasz

 

Witam. Mieszkam w Poznaniu, tyle że na karolinie i ja również nie mam z kim jezdzic. Mam 16 lat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam również jestem chętny na jakieś wspólne wycieczki wypady rowerowe. Na początku Sierpnia będę w Poznaniu (u rodziny będę mieszkać na osiedlu 1000-lecia), chętnie poznam ciekawych ludzi z tego rejonu Polski, moje gg 2377608 piszcie jeżeli jesteście chętni. Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja jestem z okolicy poznania konkretnie ze swarzędza z chęcią bym się przyłączył ale tylko naniektóre trasy przyczyna tego jest mój rower kross deceiver http://news.bikeworld.pl/rowery_zdjecia/2008-12/miniatura_1230499058.jpg

najchetniej jezdze na malcie nawet 15 kółek

albo nad jezioro kierskie ( moj rower daje rade )

kontakt gg 9101929

chętny nawet wyjeżdżać w nocy 4-5 godzina

również zapraszam nad jezioro swarzędzkie tylko teraz trwa remont jednego odcinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że się da

 

kiedyś nawet były oficjalne miejsca w których systematycznie spotykali się rowerzyści;)

 

nasza sekcja kolarska z awfu spotykała się bodaj co piątek o 10 pod dzwonem na cytadeli, ale to juz bylo ze dwa lata temu;)

wiem ze istniało jeszcze takie miejsce spotkan na malcie przy źródełku i pod pomnikiem starego marycha;)

 

nie wiem jak jest dzisiaj, ale możemy też założyć takie miejsce dla forumowiczów, gdzie każdy będzie mógł się pojawić o określonej godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również chętnie przyłączyłbym się, a ustalenie miejsca spotkań jest bardzo dobrym pomysłem;) najbardziej pasują mi niedziele, godzina nie gra roli;) może ktoś pisze się na tą niedzielę (miejsce do ugadania-trasa po wpn)?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Planujemy wyjazd w najbliższą niedzielę czyli 10.10 do Boduszewa (okolice Murowanej). W owej miejscowości jest przyjemna polanka z możliwością rozpalenia grilla wiec zrobimy postój na kiełbaski. Trasa jest zależna od pogody. Wyjazd o 9 spod źródełka na Malcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...