Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

chętnie podepnę się pod jakas grupe, nie mam za bardzo z kim jezdzic a kiedy chlody przybeda to juz w ogole :D

 

mieszkam na jezycach w okolicy teatralki. moj absolutny rekord poki co to trasa poznań - mielno zdezelowanym górakiem ( z przerwa w buszu na spanko ). Z powodów nieznajomości okolicy mam tylko jedna trase dąbrowskiego -> kierskie -> strzeszyńskie (okolice) -> ruałka -> dąbrowskiego. Trasa jest ok, troche asfaltu, troszke scieżek, ogolnie przyjemne widoczki itp.

'

Długośc około 25 km, polecam dla " zaczynaczy " :rolleyes:

 

Moje gg 6755231, chętnie pojezdzil bym z kims kto dobrze zna okolice Poznania, bo szczerze mowiac jazda w kółko miedzy tymi jeziorkami robi sie nuzaca

wiek 24 lata, rower - górak, mam tez wiekowa szose na ktorej jeszcze ani razu nie jechalem :) ale powoli sie przymierzam. Albo przerobie na ostre i w końcu naucze sie na tym smigac. W ogole mam dość ambitne plany rowerowe związane z przyszłymi wakacjami ( przez alpy do barcelony, w wielkim skrócie )

 

pozdrawiam,

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba tak, każdy zabiera prowiant ze sobą. Ponoć 2 km od miejsca docelowego jest spożywczak więc teoretycznie można tam skręcić pod koniec jazdy i się zaopatrzyć w jadło. Zresztą kolega zapowiada jakieś wymyślne jadło wiec i grilla trzeba zataszczyć =) Pogoda ma być wyśmienita więc nie ma na co czekać panowie =)

 

Macieju życzę szybkiego powrotu do zdrowia =)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 10 osób pojechało. Cieplutko, suchy piach, ognisko w świetnym towarzystwie =) Trochę czas wyjazdu nam się przedłużył ale za to poznałam kilka skrótów i "skrótów".

 

 

Maciej się rozchorował więc nie jechał. Mam cichą nadzieję że przyszły weekend znowu na rower.

Piotrku pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

W porównaniu do Twoich można rzec że są kwadratowe ale jeśli mówisz że przejażdżka to ja w tym tygodniu codziennie będę wracał rowerem po 22ej spod eskulapu w kierunku wildy :) Mam szukać ładnej dziewczyny na singlu w takim razie ? ;)

 

Tylko oby pogody nie było takiej jak teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...