Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzieki za rekomendacje. Wczoraj wybebebeszylem starą bakterie z lapka i poczyniłem testy. Jestem bardziej niz zadowolony. Swiatla jest tyle że mozna podwyzszyc poziom witaminy D w organizmie.;-) Barwa swiatla tez sympatyczna dla oka. Fakt ze swieci dosyc szeroko ale na teren w sam raz. Szkoda ze nie miałem jej wczesniej.

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otrzymaliście convoye to zmierzcie czy pobierają 2.8A czy chińczyk nie zrobił w bambuko na układach AMC lub pomylili naklejki.

 

Na mojej Convoy M1 sterownik jest OK:. 8 układów po 350mA, Już ją sobie przerobiłem: zmieniłem paste termoprzewodzącą, stuningowalem sprężyne, nasmarowałem gwinty i zmieniłem soft w sterowniku na taki, z programowalnymi trybami. W czwartek doszla latarka, w piątek ładowarka z uchwytem, a akumulatorów ciągle nie ma. Mam nadzieję, że nikt nie zakosił. Jak przetestuję to dam znać jak się jeździ. Latarka wygląda na bardzo solidną, i wodoszczelną.

Edytowane przez benedeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej Convoy M1 sterownik jest OK:. 8 układów po 350mA, Już ją sobie przerobiłem: zmieniłem paste termoprzewodzącą, stuningowalem sprężyne, nasmarowałem gwinty i zmieniłem soft w sterowniku na taki, z programowalnymi trybami. W czwartek doszla latarka, w piątek ładowarka z uchwytem, a akumulatorów ciągle nie ma. Mam nadzieję, że nikt nie zakosił. Jak przetestuję to dam znać jak się jeździ. Latarka wygląda na bardzo solidną, i wodoszczelną.

 

Akumulatory to inna bajka, Li-ion to niebezpieczny ładunek, możliwe, że przyjdą z jakąś większą partią.

http://cargo.airport.lodz.pl/download/ulotka_baterie_2013.pdf

 

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale domyślnie jest zwykła, napisałem odnośnie tego, co napisał rulez, chińczycy się nie przestrzegają zadnych przepisów dot. wysyłek :) China postem nie wolno baterii wysyłać, fasttech już nie oszukuje poczty, zaczał wysyłać baterie przez malezje, także jak ktoś kupuje to może lepiej http://www.fasttech.com/products/0/10002357/1170800-authentic-samsung-icr18650-26f-18650-3-7v-2600mah przypominam o kodzie blf 5% zniżki

Edytowane przez MaxWayne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakterie doszły.Tym razem z Malezji.  ( Listonosz zaczyna na mnie krzywo patrzeć ) Wszystko ok. Cały zestaw skompletowany. Wszystko śmiga.

   Zabawne są te paczuszki bez żadnych oznaczeń, instrukcji zbędnych pudełek ;-)    

Jak patrze na te niepozorne paluszki, to wcale sie  nie dziwie problemów z wysyłką. To jak małe zapalniki ;-)  Moze dlatego doszły w stanie bezpiecznie rozładowanym.

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pytanie odnośnie CONVOY S2 kupionego w chinach...

Z tego co się już zorientowałem to w standardzie (w sensie bez przeróbek - prosto z paczki) latarka ma 2 tryby:

Two kind of modes:
1.three modes:low 5%-mid 40%-high100%
2.five modes:low 5%-mid 40%-high100%-Strobe-SOS

1. Czyli na ogniwie Samsunga 2600mAh w trybir 40% jaki jest realny czas pracy?

2. Czy "standardowy" CONVOY S2 ma jakaś blokadę rozładowania?

3. na zdjęciach baterii można zauważyć różnicę w oznaczeniu: raz jest "ICR18650-26F SAMSUNG SDI 2CB3" a gdzie indziej "ICR18650-26F SAMSUNG SDI 2CC2". Czy to parametr na który trzeba zwrócić uwagę czy jest on może z kategorii pomijalnej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga i obniża tryb na niższy, te baterie są ok, ważnae żeby było samsung 26f reszta cię nie interesuje,baterie weź listem rejestrowany bo długo idą, na tych bateriach w trybie 40% będzie świcie około 2 godzin. Można ewentualnie brać baterie protected do s2 pasują

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez MaxWayne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Temat obszerny, mnóstwo cen i modelów. Chcę się jednak poradzić. Co do tylnego światła wybrałem WALLe BPM-2SL. Wydaje się bardzo dobrym wyborem. Większy problem mam z przodem. Zainteresowała mnie lampka Mactronic Scream Bike Pro 500lm. Kosztuje około 120 złotych. Taką właśnie kwotę chciałbym przeznaczyć na przednie światło, 100-120 złotych. Kwota średnia więc i lampka powinna być średnia.

Nie jestem profesjonalistą, więc nie będę z tym światłem skakał, jeździł z zawrotną prędkością ani w całkowitej ciemności. Potrzebna lampka do normalnej jazdy, przyzwoicie jasna, w warunkach raczej miejskich lub niewiele poza miastem na drogach publicznych.

Mój wybór spotka się z Waszą krytyką? Jakieś inne propozycje? Będę wdzięczny za wszystkie głosy.

Pozdrawiam,
Rgd.

Edytowane przez Rgd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci sprawdzony przez wielu zestaw z chin czyli

Convoy S2 z diodą XML2 T6-4C lub U2-1A(4300k lub 6500k)

http://www.banggood.com/Convoy-S2-AMC7135+8-8Modes-LED-Flashlight-1x18650-p-908754.html?p=2I12144457562014020C

Uchwyt na rower (obrotowy)

http://www.banggood.com/Wholesale-Flashlight-Mount-Holder-Clip-LED-Bicycle-Bike-Torch-360-p-41677.html?p=2I12144457562014020C

 

Ładowarka na 2 ogniwa 18650

http://www.banggood.com/Wholesale-New-Battery-18650-Travel-Charger-Wired-AC-Digital-Li-Ion-EU-p-28256.html?p=2I12144457562014020C

 

Ogniwa - 2szt z przesyłką nowiutkie

http://www.banggood.com/Samsung-IRC18650-26F-Rechargeable-Li-ion-Battery-2PCS-p-915708.html?p=2I12144457562014020C

Ogniwa bierz wysyłka rejestrowanym bo długo idą.

Do tego kod BLF daje 8% rabatu.

Edytowane przez MaxWayne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...