Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Położenie diody na miedzi to wyższa szkoła jazdy, fabrycznie dioda leży na aluminiowym podłożu. Jeśli ma być po kosztach, to wystarczy przeszlifować podłoże i wkleić je na pastę termoprzewodzącą w pigułę. Jeśli już chcesz mod na miedź to lepiej kup u Darka gotową latarkę i będziesz miał Mercedesa wśród latarek, jak zdasz sobie sprawę ile światła taki potworek generuje to wrócisz i podziękujesz za sugestię. Żeby zmienić podłoże to trzeba kupić sinkpada czy innego noctigona, przelutować na niego diodę. Reszta zabaw jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Darka Convoy S2+  i teraz moje pytanie,czy akcesoria też brać od niego,czy gdzieś można tańsze/lepsze kupić?

Czy ten uchwyt co jest na foto niżej się nadaje,czy szukać innego?

Akcesoria:
Ładowarka dwukanałowa automatyczna 35zł.
Ładowarka dwukanałowa automatyczna Heseny HXY-2A - 40zł/szt (markowa , szybka)
Ładowarka/Power-Bank USB Miller ML102 V9.0 35zł/szt.
Ładowarka Nitecore I2 - 65zł. (wszystkie rodzaje ogniw, także MiNh.)
Adaptor samochodowy do Nitecore I2 (do zapalniczki) 12zł
Uchwyt obrotowy na rower 10zł.
FOTO

Nowe Panasonic 3,4Ah 30zł/szt (prąd ponad 5A)
Nowe wysoko prądowe Sanyo 3,5Ah 28zł/szt
Nowe wysoko prądowe Samsung 3,5Ah 25zł/szt
Nowe wysoko prądowe LG 2,9Ah 15zł/szt (Sanyo, Samsung, LG prąd 10A)

Sanyo 3,5Ah nowe wysoko prądowe z pakietów zasilających 18zł/szt
Panasonic 2,9Ah nowe wysoko prądowe z pakietów zasilających 10zł/szt
LG 2,9Ah nowe wysoko prądowe z pakietów zasilających 10zł/szt (Sanyo, Panasonic, LG prąd 10A)

 

 

Edytowane przez zyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

uchwyt kategorycznie nie obrotowy tylko prosty - kilka tysięcy km za nami, prawie dzień w dzień wpinane i wypinane latarki, nic się nie dzieje. Cena panasów normalna, moim zdaniem najlepsze akku na rynku. Ładowarkę używam od dawna Nitecore i2, bardzo polecam - super jakość.

http://www.banggood.com/360-degree-Bicycle-LED-Flashlight-Torch-Bracket-Mount-Clamp-Holder-Antiskid-p-74645.html?p=2H3103510292201403NO

taki uchwyt da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wracam do tematu aby zapytać tu obytych.

Który sterownik polecacie??
 

4 - wersja z driverem programowalnym by alienth v201 / v211 Zabezpieczenie termiczne , dwa banki programowalnych trybów trybów, dwukierunkowa zmiana trybów,
strobo rowerowe, pomiar napięcia ogniwa i inne.
Cena 135zł + 9zł wysyłka (z XM-L2 na Noctigon).

5 - Wersja z driverem programowalnym 2,8V-4,5V 3,04A Sterownik rozszerzony na Attiny25V wersja 2.0.
Zabezpieczenie termiczne, trzy grupy, tryby wysokiej sprawności, dwukierunkowa zmiana trybów i pomiar napięcia na ogniwie i inne.
Cena 145zł + 9zł wysyłka (z XM-L2 na Noctigon).

6 - Wersja z driverem programowalnym 2,8V-4,5V 2,8A Sterownik extended v2.1 .
Zabezpieczenie termiczne, 5 profili trybów, bardzo szerokie możliwości zaprogramowania ustawień według potrzeb:
EDC, rower + strobo, taktyczny, moon, rowerowy z klaksonem (sekwencja ostrzegawcza uruchamiana jednym klikiem) i wiele innych.
Cena 145zł + 9zł wysyłka (z XM-L2 na Noctigon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Darka mam zwykły S3 3.04A z 4 poziomami mocy, programowalny ale fabryczne nastawy są dla mnie w 100 procentach wystarczające. polecam gorąco, latarka po roku użytkowania w warsztacie samochodowym i na rowerze działa dalej wyśmienicie, wyświeciła już kilkaset ogniw i dalej zadziwia, choć jej wygląd zewnętrzny mowi coś innego. Kilkadziesiąt upadków nie zrobiło na niej wrażenia, wytarta anoda również. jedynie wyłącznik i tylna gumka padła skoro sa kilkadzięsiąt razy używane dziennie. A na rower polecam zwykły Oring samochodowy jako uchwyt, kto nie spróbuje ten sie nie przekona jakie to skuteczne i proste i clean look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko poczekam, aż ktoś doradzi któryś ze sterowników... wolałbym coś sprawdzonego z tych sterów

 

 

A na rower polecam zwykły Oring samochodowy jako uchwyt

mógłbyś przybliżyć jak to wygląda?

 

Edit: Już skapowałem, masz wersje drugą ale jej nie programowałeś sam do własnych potrzeb na rower...

Edytowane przez xo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu,

jestem cały czas z Panem Darkiem w kontakcie, ale powiedzcie, który kolimator wybrać do jazdy w zasadzie i po mieście i po lesie.Kolimator można wybrać tylko jeden, który jest zamontowany na stałe, dlatego mam dylemat bo jest ich kilka. Myślałem, że są wymienne w zależności od potrzeb...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...