Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Convoy mnie interesuje troszkę poczytałem i jest dla mnie odpowiedni. Czym różnią się ceny na banggood jeden jest za 60 a inny tak samo wyglądający za 16.

Potrzebuje zestaw.

Oczywiście 4 aku i ładowarka uchwyty itp.

proszę o linki.

Jak to zamówić z Chin.

I wszystko co musze wiedzieć.

Edytowane przez piotrpenczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Convoy mnie interesuje troszkę poczytałem i jest dla mnie odpowiedni. Czym różnią się ceny na banggood jeden jest za 60 a inny tak samo wyglądający za 16.

Potrzebuje zestaw.

Oczywiście 4 aku i ładowarka uchwyty itp.

proszę o linki.

Jak to zamówić z Chin.

I wszystko co musze wiedzieć.

http://www.fasttech.com/products/1601/10002364/1195002

http://www.fasttech.com/products/0/10002461/1454800-360-degree-rotation-cycling-bicycle-mount-holder

http://www.fasttech.com/products/0/10000969/1080400-218650-lithium-li-ion-battery-charger-eu

 

Ogniwa od voytazo przez PW (trzeba sie zarejestrować na swiatelka.pl) http://www.swiatelka.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=4168

 

Żeby zamówić z chin to płacisz albo kartą kredytową, albo lepiej kupować tam gdzie działa PayPal

Na PayPal musisz stworzyć konto, przelać środki ze swojego konta bankowego (o tych samych danych użytkownika!) i przewalutować na $. Jak masz juz $ to rejestrujesz się na fasttechu, zamawiasz co tam chcesz, płacisz i czekasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.fasttech.com/products/0/10002364/1826900-convoy-s2-1-cree-xm-l2-t6-4c-996-lumen-2-group-3

Według mnie ta armata byłaby lepsza ze względu na szerszy kąta świecenia, istotny dla rowerzystów.

Ten zestaw z ładowarką i uchwytem oraz 2 x Panasonic 3400mAh wyniosły mnie na Fasttechu 140 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal też nic nie kosztuje a daje ochronę w postaci 45 dni na reklamację (roszczenie). Miałem okazję z tego korzystać gdyż Banggood na którym robiłem zakupy podzielił moje zamówienie na 3 paczki. Jedna doszła po 2 tygodniach a dwie poleciały w kosmos za moją kasę  :thumbsup:

Ale dzięki temu, że zamówienie szło przez PayPal to uruchomiłem roszczenie i bodajże po miesiącu otrzymałem z powrotem równowartość "kosmicznych" paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal też nic nie kosztuje

Kosztuje całkiem sporo - kurs wymiany waluty PayPala jest o 3-5% wyższy od kursu średniego NBP.

(z ciekawości sprawdziłem i na USD jest w tej chwili o 4,3% drożej)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje całkiem sporo

 

A za darmo byś nie chciał ?

 

Litości, na transakcji za 140zł z ochroną kupującego na termin dostawy, zawartość lub nieotrzymanie paczki kwota 5zł (te 3-5%) to jest całkiem sporo ?

Konto w banku, posiadanie karty i przelewy też kosztują, dostęp do internetu również.

 

Widzę, że szukanie oszczędności doprowadza czasami do absurdów. Mam nadzieję, że nie urywasz ogonków z jabłek w Biedronce aby mniej ważyły :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieję, że nie urywasz ogonków z jabłek w Biedronce aby mniej ważyły :thumbsup:
Urywa, urywa! :whistling:  A może czas już wrócić do tematu lampki, bo mam klienta na mojego Mactronica a ruski się zbroją ! Ktoś może spotkał się z tym cudeńkiem i wie ile kosztuje???  http://www.solarstorm.pl/produkty/produkty/solarstorm-bl02 Albo może przestudiujemy regulamin przelewów z konta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, na transakcji za 140zł z ochroną kupującego na termin dostawy, zawartość lub nieotrzymanie paczki kwota 5zł (te 3-5%) to jest całkiem sporo ? Konto w banku, posiadanie karty i przelewy też kosztują, dostęp do internetu również.

 

 

Nie każdy może sobie pozwolić na taki luz - oszczędność 5 zł to niewiele, ale pomnożone przez 365 dni to już ponad 1800 zł. Dla niektórych to dodatkowa wypłata. Jasne, nie codziennie zamawiasz lampkę, ale warto ucinać zbędne wydatki, jak się da - ja np. za "konto w banku, posiadanie karty i przelewy" nie płacę. Ale co kto lubi. Zawsze można kupować na AliExpress, tam taka ochrona jest za darmo.

 

Ale do rzeczy, bo nie ma co robić OT - napisałeś, że "PayPal nic nie kosztuje", co jest nieprawdą, więc to skorygowałem. Pisząc takie rzeczy wprowadzasz innych w błąd - ktoś sobie zapamięta, że "Paypal nic nie kosztuje" i po zakupie np. roweru za 2500 euro się zdziwi, że na koncie brakuje mu 4 stów.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forestowy

Wooyek masz rower za 11 tyś i kruszysz kopie o 5 zł bo w sklepie "obok" jest za darmo ?

Proszę Cie....

 

Jeśli ochrona na alli działa jak większość reklamacji u chińczyków to jednak wole 5 zl dopłacić do świętego spokoju.

zdarzyło mi się 3 miesiące czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wooyek masz rower za 11 tyś i kruszysz kopie o 5 zł bo w sklepie "obok" jest za darmo ? Proszę Cie....   Jeśli ochrona na alli działa jak większość reklamacji u chińczyków to jednak wole 5 zl dopłacić do świętego spokoju. zdarzyło mi się 3 miesiące czekać

Właśnie tak dochodzi się do roweru za 11 tys. :P Na loterii niestety nie wygrałem.

A ochrona kupującego w Ali działają całkiem dobrze, korzystałem 3 razy i wszystko szło płynnie.

 

Ale dobra, co kto lubi - po prostu nie piszmy bzdur, że "Paypal nic nie kosztuje", tylko że "Paypal kosztuje 3-4% wartości zakupu w zamian za dobrą ochronę". Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie piszmy bzdur, że "Paypal nic nie kosztuje"

 

Jak im przelejesz kasę z konta walutowego w dolarach które kupiłeś w kantorze pod blokiem albo w necie to Pay Pal dalej nic nie kosztuje, więc ostrożniej z tymi "bzdurami". One nie wyglądają najgorzej na tle Twojego bezpłatnego konta, karty i przelewu, więc zejdź na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Truje Wam ostatnio z tymi lampkami, ale generalnie wydawało mi się, że wiem co kupię. Niestety wbiłem sobie do głowy kolejne ale. Zdecydowany byłem praktycznie już na zestaw od Grega ze światełek czyli na EDC X1 3x XP-L extended 3.0 HE. Koszt całkowity ( latarka, 2 aku, ładowarka, uchwyt) wynosi ~ 389 zł razem z dostawą. Z drugiej strony wczoraj na allegro znów przeglądałem oferty Magicshine i MJ-856 z AKU 4400 to koszt 390 zł, a z dostawą 405 zł. Róznica cenowa tych dwóch pozycji jes niewielka. Co według Was będzie lepszym wyborem, bo mi już "we łbie" się tak namieszał, że powoli przestaje to ogarniać.

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...