Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Pomysł Safiana - strzał w 10-tkę. Warto zrobić stroje letnie + właśnie rękawki i nogawki, bo dzięki temu w tych strojach będzie można śmigać również wiosną. Sam chętnie w końcu się zaopatrzę w strój z logiem forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ElDiablo się tym zajmie, ale z racji tego, że jest skromny jeszcze o tym nie wspomniał.

 

A tak na serio, to nie wiem kto się tym ostatnio zajmował, mój staż na tym forum nie jest długi.

Ale chętne wyposażył bym się w ciuszki forumowe, aby móc się jeszcze bardziej utożsamiać z tą społecznością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
  • Mod Team
Bo same zgłaszanie projektów to pewnie z 2 tyg + trochę czasu na ankietę dot. wybrania najlepszej wersji.

Ja proponowałbym konkurs zrobić tak, żeby zahaczał o przerwę świąteczną - potencjalni projektanci pewnie będą mieli więcej czasu, więc może wpłynie to na jakość prac.

Głosowanie tydzień, kolejne 1.5 na zbieranie zamówień, klika extra dni na spóźnione wpłaty i w połowie stycznia spokojnie możemy mieć wszystko ogarnięte z naszej strony, do wiosny (czyli ze 2.5 miesiąca) producent wyrobi się z produkcją (poprzednio od wysłania zamówienia do zakończenia produkcji i dostawy zajęło to niecałe 2 tygodnie) i wysyłką, więc spoko, nie ma pośpiechu.

O ile nadal chcemy w TopPrincie zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...