Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego tematu trafiłem właśnie z tematu o letnich ciuchach. Dzisiaj chciałem wrócić tutaj i zaskoczenie, że w dziale Odzież go nie ma :icon_confused: . Ot porozrzucane to wszystko a IMO wystarczyło tylko podpiąć temat ww. dziale.

 

Ale co złego to nie ja. Muszę się przyzwyczaić do zwyczajów tu panujących.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 7 Września 2012 - sprzątam po syfiarzu
Ukryte przez mrmorty, 7 Września 2012 - sprzątam po syfiarzu

Do tego tematu trafiłem właśnie z tematu o letnich ciuchach. Dzisiaj chciałem wrócić tutaj i zaskoczenie, że w dziale Odzież go nie ma :icon_confused: . Ot porozrzucane to wszystko a IMO wystarczyło tylko podpiąć temat ww. dziale.

 

Ale co złego to nie ja. Muszę się przyzwyczaić do zwyczajów tu panujących.

 

EOT

 

 

Też się dziwię że letnie ciuchy kwalifikują się do działu Odzież rowerowa, a jesienne już nie :) Ktoś obcy kto będzie szukał może nie w trafić. Ale co tam ważne że MY wiemy. Poprzednio jak zamawialiście spodenki krótkie to były na szelkach czy na gumce ??

Odnośnik do komentarza
  • Mod Team

Jeśli mają to być cieplejsze ciuchy na jesienne dni dobrej jakości, to proszę wpisać mnie na listę - bo właśnie takowych poszukuję. Trzeba chyba tylko przyspieszyć sprawę, bo u mnie wieczorami już zimno.

 

BTW: istnieje już topic "[odzież]robi się zimno - zestawienie tematów" i chyba tam ten temat też powinien się znaleźć. Ja gdybym dokładniej nie "przeczesywał" forum pewnie bym tu nie trafił.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z TP. Robią w sumie wszystko w kwestii jesienno-zimowej;

- koszulka długi rękaw

- softshell jesienny

- windstopper cienki/gruby

- kurtki

- ochraniacze rąk

- -II- nóg

- spodnie długie

etc.

Mają mi przysłać próbki żebyśmy mogli zoabczyć co i jak - wstawię foty i opis jak poprzednim razem. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości - osobiście nic nie przyspieszę ponad to co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości - osobiście nic nie przyspieszę ponad to co robię.

 

Nie ma sprawy, wiesz ogólne wielkie dzięki za zajęcie sie sprawą tak po prostu :) Dobrze wiedziec, co się w sprawie dzieje.

 

Dla mnie to o tyle ważne, że nie zdecydowałem, czy coś kupowac samodzielnie czy z forumowych ciuchów... Jeszcze jest chwila czasu do wyraźniejszego ochłodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakość ciuszków będzie dobra, to i ja się skuszę na długie gatki i bluzę z długim rękawem :). O ile rzecz jasna dojdę jakoś do ładu i składu z rozmiarówką, bo z tym u mnie może być ciężko (wysoki [192cm] i cinki [77kg]). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa ma się tak - dopiero dzisiaj wyślą mi ciuchy/próbki. Mają jakieś opóźnienie, powiem uczciwie że lekko mnie zirytowali. Mam nadzieję że na tym zakończą się wszelkie problemy.

Inna sprawa że grafik który nami się zajmował będzie w pracy od czwartku, więc dopiero wtedy przygotuje nam wizualny projekt do wglądu.

I tu pytanie - formę ciuchów (graficznie) zostawiamy jak w wersji letniej? Na kurtce/bluzie chyba tego "żółwika" nie będziemy robili?

Zastanawiam się nad jakąś ankietką, tak dawno nie było :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...