Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy]Robimy w tym roku?


safian

Rekomendowane odpowiedzi

A mam takie pytanie małe, które jeszcze nie padło - można zamówić same spodenki ? Nie mam nic do koszulki, ale nie potrzebuje kolejnej w podobnych kolorach ;) Ewentualnie jak by się nie dało spodenek solo to jak ktoś z Krakowa chce koszulkę tylko to mogę z nim zamówić komplet na spółkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z łodzi mogą odebrać stój w firmie i tam zapłacą.

Najlepiej by było aby wszystkie stroje miały tą samą wkładkę ( jestem za dopłatą do 4D)

Cena bez faktury to 130 zł

CO do nicku na koszulce jeszcze nie wiedzą dadzą mi odpowiedź jak się skonsultują

Wersje damskie tylko koszulki, spodenki uniwersalne.

O materiały zapytam

 

Prośba do kogoś obeznanego w projektach ! Dla top printu będzie łatwiej wykonać projekt jak będzie w wykonany w " logotypach " czy "krzywych". Ja niestety nie wiem jak to zrobić to czekam aż ktoś pomoże :)

 

Jeśli zmieniamy projekt to zróbcie go od razu w krzywych albo logotypach. BO widzę że większość chce mniej log forum, ja kupię obojętnie jaki strój bo lubię to forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam nad tymi ciuchami. Jednak problem dla mnie będzie z rozmiarem. Czy ktoś z osób które wcześniej zamawiały ciuchy w tej firmie mógłby podać swój wzrost, ew obwód klatki i pasa i jakie ciuchy kupił? Było by to pomocnie nie tylko dla mnie ale dla innych chętnych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o materiałach stroi jakie otrzymałem :

 

Koszulki możemy zrobić z dzianiny oddychającej o następujących właściwościach:

- bardzo szybki czas wchłaniania wilgoci,

- bardzo duża przewiewność

- krotki czas suszenia

- daje przyjemne uczucie miękkości

 

Spodenki robione są z włoskiej dzianiny z Lycrą, z szelkami z siatki.

 

http://imageshack.us/g/84/spodenkix.jpg/ Rozmiary spodenek i koszulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabela z rozmiarami dla mnie jest trochę loteria. Patrząc na moja obecna koszulkę np to w zależności od tego jaki parametr wezmę mogę zarówno xl jak i xxxl. Poza tym np w spodenkach nie ma podanej długości np od krocza do góry ramiączka co może być dość ważnym wymiarem (ważniejszym niż np długość nogawki) bo za krótki szelki mogą powodować wrzynanie się spodenek. Dlatego jeszcze raz proszę osoby które wcześniej kupowały o podanie swoich wymiarów i jaką zakupili odzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to większość brała spodenki o jeden rozmiar większe niż koszulkę (sam mam koszulkę M + spodenki L) i jest ok.

 

 

 

A możesz podać wzrost i np obwód klatki i pasa dla orientacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...