Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Od kilku tygodni mam okazje trenować na najnowszym modelu Krossa Level A6 DISC, chciałbym podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami..

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to całkiem nowa rama, która nie dość że ma super wygląd to dzięki nowej geometrii idealnie nadaje się do XC.

Ja mam okazje jeździć na rozmiarze 18'' i jest to idealne rozwiązanie dla osoby o wzroście około 180cm.

Póki co osprzęt Shimano SLX bardzo dobrze się spisuje w błotnisto-zimowych warunkach, zobaczymy jak będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jako iż jeżdżę Grandem B250, tez zapisze się do teamu :confused:.

Poczytałem trochę wsze posty i zauważyłem, że nasze krossy coś na jakości straciły :thumbsup:, czy są jakieś konkretne dolegliwości ?, bo kiedy ja kupowałem swojego B250, to miałem problem z przednią przerzutką która nie wrzucała wyżej i z tego powodu chyba 3 był w serwisie podczas gwarancji, no i strasznie ch**** opony, które po jakiś 2 latach latania, zaczęły pękać, próchnieć itd.

 

Pytam bo zamierzam kupić jakiegoś nowego krosa, najlepiej teren/szosa. Z góry dzięki za porady :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Na facebooku widziałem, że bikeworld go właśnie testuje, pewnie wkrótce pojawi się test.

Ramka podobno jest bardzo przyjemna, sztywna i waga podobno około 1100 gram.

 

Sry roczniki mi się pomyliły:/ A 2010 do maratonów się nadaje super, bo kilka nawet jeździ/jeździło w nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...