Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy raz pojawily sie jakes problemy w przednej przerzutce :glare: sram 3.0 . jade se ze 3 na godzine zmieniam na 1 z przodu z 2 i trach lancuch sie złozych nie pozwalajac dalej pedalowac. Wygladało to tak ze czesc lacucha(ze 2 oczka ) została na 2 biegu a reszta juz była na 1 . Rower uzytkuje dopiero 1 miesiac a tego dnia zdazryło mi sie to jeszcze ze 3 razy :rolleyes: raz umało nie wyleciał poza kasete z 3 biegu ale znowu czesc lancucha została . Wczesniej chodziło bez zarzytu , o co mu chodzi czy to łancych czy przerzutka?? Z tyłu nie do zużycia sram 7.0 :rolleyes: ten sprawuje sie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dołącze, choć jak widzę jeszcze wiele czeka mnie nauki zanim niektórym dorosne do pięt.

Szczęśliwie posiadam V6 (rama 19). Czytałam, że wam tez przeskakuje łańcuch, wkurza mnie to, a że kiepsko się znam, chciałabym zapytać czy coś da się z tym zrobić. Czy wy tez macie takie problemy z dostaniem tego modelu w jakimkolwiek kolorze z rama 19? I jeszcze o jedno chciałabym zapytać-czy ktos może mi poradzic jak najlepiej dojechac z Legionowa do Mińska mazowieckiego? Szukam jakiś dobrych mapek rowerowych, ale niestety jakos cięzko mi idzie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

PILNE

GORĄCA PROŚBA O POMOC

 

Czy ktoś może polecić RZETELNY serwis Krossa, do zrobienia przeglądu gwarancyjnego.

 

NIECIERPLIWIE CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

 

Zapomniałem dodać, że w Warszawie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co znalazlem na stronie krossa

 

"

Dostępność rowerów z grupy extreme

 

Uprzejmie informujemy, że wszystkie rowery z grupy Extreme tj. Sign FR 2, Sign FR1, Sign DS oraz Panic będą dostępne ponownie w sprzedaży od 20 września 2006.

"

 

Niezle co nie? Chyba liczyli na mniejsza sprzedaz :D

 

heh, po prstu Krossy sie robia bardzo popularne :) dobry sprzet to po prostu widac rowneiz po sprzedazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie myślałem że mnie to nie będzie dotyczyło i qpa :[

Dogadałem się z miłym Panem mogę wziąć go na 2 raty :) ale ale w hurtowni nie ma 19` level a4. Mam 180 cm i niby siedziałem na a2 21` wydawał mi się nawet podobny do mojego Scouta, ale ale psychicznie nie czuję się za dobrze :P

 

Ma ktoś wymiary levela a4 19` i 21` ile to jest różnicy? :> Nie chcę się napalić i później żałować.

 

Pozdrawiam tych którym udało się wychaczyć 19 ;)

 

 

Nie ukrywam, że sprawa pilna i bardzo by mi zależało na odpowiedzi fachmanów :P

Rowerki uciekają czas ucieka, a pieniądz czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo dzięki ;) za mętlik w głowie ;P

kurde nie cierpie czerownego ale w sumie jak będę jechał na rowerze to nie będę go widział.

 

ehhhhhhhhh grrrrrrrrrrrrr normalnie desperacja który przyśni mi się w nocy tego kupie. 19` czerony VS. czarny 21`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo dzięki :) za mętlik w głowie ;P

kurde nie cierpie czerownego ale w sumie jak będę jechał na rowerze to nie będę go widział.

 

ehhhhhhhhh grrrrrrrrrrrrr normalnie desperacja który przyśni mi się w nocy tego kupie. 19` czerony VS. czarny 21`

 

Jak dla mnie kolor to sprawa mało ważna. tak jak ktoś napisał wyżej - jak kupisz 21' to możesz mieć przykre wypadki z udziałem klejnotów. ja mam 183cm i rame 19. myśle że jest w sam raz. Wcześniej miałem jakiegoś no name'a na ramie która była dla mnie za duża więc chyba to była 21'

 

p.s. jedyny fajny kolor to czarny B) ale nie wybiera się roweru patrząc tylko na kolor dlatego mój jest czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh Witam dzisiaj oficjalnie w klubie :D oooooczywiście level a4 21` biało/czarny wielkość ramy po dzisiejszym szybkim teście nie gra dla mnie znaczącej roli jak i 21 tak i 19 pasują mi idealnie.

 

No od razu trzeba wziąć się za regulacje przerzutek/hamulców bo to akurat jest w fatalnym stanie. No i czego by się tu czepić hmmm o to, że po przyjeździe do domu prosto ze sklepu nalepka krosa na przedzie odkleiła się sama :|

 

I takie szybkie pytanie, co do amorka z tego, co łatwo się domyślić to po asfalcie twardy ile się da, a w lesie? właśnie jak w lesie? miękko do bólu czy kwestia indywidualna?

 

Przepraszam za chaotyczny styl, ale podniecenie jeszcze ze mnie nie zeszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...