Skocz do zawartości

[spd] skrzypiace pedaly, juz nie moge!


Rekomendowane odpowiedzi

od sporego czasu skrzypi mi cos w lewym pedale, po obu stronach. dzwiek pomiedzy piskiem niskim, a chrupaniem. rozkrecalem pedaly (nie lozyska i os), czyscilem, pryskalem silikonem, brunoxem. dzis zalalem finish linem ale pewnie nic nie da. czyscilem i rozkrecalem bloki. jezdzic sie odechciewa od nerwow.

gdzie szukac przyczyny? zasmarowac blok smarem stalym czy co? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten sam dźwięk jest gdy pedałujesz niewpięty lewą nogą? Jeśli tak to przyczyną jest miejsce styczności blok/but/zapięcie pedału. Smar silikonowy w sprayu (nie przykleja się brud) ewentualnie cx80 lub wd40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz zapsikalem go 3x silikonem, wyczyscilem, przekopalem pare razy. dzwiek tylko przy wpieciu, ale sie upewnie bo czemu mialbym jezdzic w wypietych.

pedaly shimano 540 jezeli dobrze pamietam

to nie jest skrzypienie sporadyczne, tylko od dawna to sie dzieje. czasem nie skrzypi, a potem jak zacznie to kilka minut przy kazdym obrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie psikaj silikonami i wd40 i innymi pierdołami....normalny smar ja mam ten nie czyszcze pedałów nakładam takie jak sa i długo smigam..to normany kolej rzeczy ,ze skrzypia itd ...http://autokosmetyki-24.pl/pl/smar-mos2-multi-420g-dwusiarczek-molibdenu-elf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...