Skocz do zawartości

[pomoc tehniczna] Shimano na piątkę! I to nie żart o_O


Rekomendowane odpowiedzi

Cała historia zaczęła się nie tak dawno, co zresztą opisałem tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/115620-piasta-nexus-polamalem-zapadki-jak-moge-naprawic-piaste/

Oprócz pisania na forach napisałem też do Shimano Polska czy mają moduł "ring gear unit 2"(najmniejsza katalogowo część zamienna z w/w zapadkami) lub same zapadki. Nie spodziewałem się odzewu z ich strony, szukałem miejsca w którym można dorobić zapadki.

Kilka dni minęło i wczoraj dostałem maila od miłego Pana z Shimano, że prześle mi zapadki :woot::thumbsup:

Ok, to sobie myślę poczekam kilka dni i będzie git, a tu jeszcze jedna miła niespodzianka, zapadki zostały wysłane wczoraj kurierem i doszły do mnie dzisiaj razem z całym ring gear unit'em drugim :D

2012-07-05-013.jpg

2012-07-05-014.jpg

I w ten sposób Shimano Polska zyskało moje uznanie, nie dość, że piasta jest z 1996 roku i mogliby napisać, że części do niej nie produkują, olać maila albo zażądać 2 x wartość piasty za zapadki, to jednak przesłali mi za darmo cały moduł z zapadkami, SZACUN :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała historia zaczęła się nie tak dawno, co zresztą opisałem tu: [piasta nexus] Połamałem zapadki, jak mogę naprawić piastę? - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa

Oprócz pisania na forach napisałem też do Shimano Polska czy mają moduł "ring gear unit 2"(najmniejsza katalogowo część zamienna z w/w zapadkami) lub same zapadki. Nie spodziewałem się odzewu z ich strony, szukałem miejsca w którym można dorobić zapadki.

Kilka dni minęło i wczoraj dostałem maila od miłego Pana z Shimano, że prześle mi zapadki :woot::thumbsup:

Ok, to sobie myślę poczekam kilka dni i będzie git, a tu jeszcze jedna miła niespodzianka, zapadki zostały wysłane wczoraj kurierem i doszły do mnie dzisiaj razem z całym ring gear unit'em drugim :D

2012-07-05-013.jpg

2012-07-05-014.jpg

I w ten sposób Shimano Polska zyskało moje uznanie, nie dość, że piasta jest z 1996 roku i mogliby napisać, że części do niej nie produkują, olać maila albo zażądać 2 x wartość piasty za zapadki, to jednak przesłali mi za darmo cały moduł z zapadkami, SZACUN :icon_exclaim:

. Witam to ładnie ze strony shimano . Jak długo czekałeś na odpowiedź bo ja mam podobny problem ale z przerzutką link -> [Tylna przerzutka] problem z dostaniem części - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ja się dopraszałem o wózek sgs do przerzutki XT 2011 tylnej przez 2 miesiące, 2 pierwsze maile olali, w 3 odpisali że nie mają w ogóle wózków sgs, a po namyśle napisali że jednak mają, ale nie w Polsce i że SH Polska nie prowadzi dystrybucji tej części zamiennej -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...