Skocz do zawartości

[Plecak] Deuter Race Exp Air - subiektywna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo Deuter nie posiada zbyt wielu kieszonek. U mnie powodowało to walanie się na dnie luzem różnych rzeczy co nie końca mi się podobało.Postanowiłem rozwiązać problem za pomocą organizera EDC. Wczoraj trafił do mnie polski produkt Baribala, po wstępnym uzupełnieniu wygląda to tak:

 

7ce293ef3005.jpg

 

Na zew. jest jeszcze gumka (powiększona na życzenie) to której można przyczepić sobie pompkę. W ten sposób mamy wszystko w 1 miejscu, rzeczy nie niszczą się i łatwo je wydobyć z czeluści mojego Deutera :)

Edytowane przez lucass3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na FB i odszukaj profil baribal poland.

Piszesz do nich wiadomość dotyczącą zamówienia i szyją na zamówienie. Czas oczekiwania  ok 3 tygodnie. Czasami trochę im schodzi z odpisywaniem bo chyba maja niezły nawał pracy, niedługo szykują tez otwarcie strony www.

Oczywiście możesz też pisać o jakieś indywidualne modyfikacje. Na allegro mają też konto ale tam sprzedają same akcesoria. 

 

PS: https://www.facebook.com/BaribalPoland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. plecak race x nie ma tego banana (siatki na plecach) tylko system nośny z dwiema poduszkami po bokach na plecach a środkiem tunel który wentyluje. zdjęcie znajdziesz na http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_x_/m/2557#product-9688 . Moim zdaniem lepiej dopłacić i mieć exp air z siatką na plecach nmożesz go niec w cenie 239zł więc aż tak dużo ni9e kosztuje a jakość bardzo dobra. http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air/m/2556#product-9687

Edytowane przez beniek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie go zamówiłem bo wpadałem na podobny pomysł jak Ty ;) - różnica rzeczywiście nieduża a cena naprawdę super, w sherpa x będzie dostępny na dniach ale cena już będzie bliższa nominalnej więc nie ma sensu czekać i kombinować. Jeśli plecak się sprawdzi to z czasem odziedziczy go żona a ja szarpnę się na wersję air ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_deuter_streamer_2l/m/3246#product-12348 promocja dla forumowiczów wysyłka gratis wystarczy wybraćpodczas zamawiania: e-platnosc-odbior osobisty andrychow lub wpłata na konto- odbiór osobisty andrychow(i wpisać w komentarzu do zakupu "wysyłka gratis forum rowerowe.org") wtedy wysyłamy na wskazany adres Gratis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) zastanawiam się nad wyborem między Deuter Superbike 18 EXP a Deuter Race EXP AIR - co polecacie (i dlaczego)?.

Obecnie używam Deuter Futura 28, plecak jest rewelacyjny ale nie został stworzony z myślą o rowerze i da się to odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_deuter_streamer_2l/m/3246#product-12348 promocja dla forumowiczów wysyłka gratis wystarczy wybraćpodczas zamawiania: e-platnosc-odbior osobisty andrychow lub wpłata na konto- odbiór osobisty andrychow(i wpisać w komentarzu do zakupu "wysyłka gratis forum rowerowe.org") wtedy wysyłamy na wskazany adres Gratis!

Uwaga! promocja dotyczy tylko zestawu plecak + bukłak. Czas trwania promocji do wyczerpania zapasów. Piszę gdyż była kilka zapytań o promocję dla forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, plecaka używam od niedawna, jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej nie wyobrażałem sobie jazdy z plecakiem aż do czasu kiedy zacząłem używać deutera REA. Mam z nim tylko jeden problem. Nie jestem w stanie tak wyregulować pasków żeby plecak nie skakał jak się jedzie po wybojach siedząc na siodełku. Jak za mocno ściągnę poziome paski to trudno się oddycha. Też tak macie?

Będę jeszcze kombinował, a w ostateczności trzeba będzie się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie właśnie air -siatka nośna zamiast klasycznych ramiączek jest siłą tego plecaka- zero zapoceń na plecach w gorące dni - mistrzostwo! Dokładać kasę do tej wersji pożyczając nawet od nie lubianej cioci.... i tak później się doceni plusy tego rozwiązania :thumbsup:

PS. Plecak dalej śmiga ze mną minimum 3xw tyg. - stan techniczny, oprócz lekkiego zabrudzenia - bez zmian. POLECAM....w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElDiablo przyznaje 100% racji [emoji106] Używam tego plecaka bardzo często i nie żałuję żadnej wydanej złotówki (kupiłem po normalnej cenie bez żadnej promocji). Ta siatka robi świetną robotę. Plecy mam suche przy wysokich temperaturach. A należę do osób, które pocą się bardzo, nawet zimą. Do tego system nośny pasków też jest fajny. Nie ważne czy mam tam wodę, statyw i aparat czy kilogram kiełbasy, bułki, musztardę, grilla jednorazowego i dwie butelki 1 l Coca-Coli, nigdy nie czuje dużego obciążenia i pomimo długich dystansów plecy mnie nie bolą.

 

Moja narzeczona używa plecaka Deuter raceX i też jest bardzo zadowolona. Brakuje tak systemu z siatką, ale system tam zastosowany też pozwala jej zachować suche plecy. Jedynie w miejscach na te podłużne wkłady ma koszulkę trochę wilgotną. Ja mógłbym już mieć plecy mokre.

Hej, plecaka używam od niedawna, jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej nie wyobrażałem sobie jazdy z plecakiem aż do czasu kiedy zacząłem używać deutera REA. Mam z nim tylko jeden problem. Nie jestem w stanie tak wyregulować pasków żeby plecak nie skakał jak się jedzie po wybojach siedząc na siodełku. Jak za mocno ściągnę poziome paski to trudno się oddycha. Też tak macie?

Będę jeszcze kombinował, a w ostateczności trzeba będzie się z tym pogodzić.

Ja nie zauważyłem takich objawów, o których piszesz. Owszem w ciężkim terenie plecak delikatnie się przesuwa po plecach, ale nie jest to mocno wyczuwalne. Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym dostał od plecaka np. w tył kasku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, czy jeździł ktoś Deuter Race EXP Air w zimną pogodę +5-10C?

Kolega twierdzi że ta przestrzeń miedzy siatką i plecami jest super na upały ale jak jest zimno to przyciska odzież do pleców i potem ją wiatrem owiewa i w efekcie przechładzamy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...