Skocz do zawartości

[Ślęża] wjazd rowerem, czy legalny?


Kiciok

Rekomendowane odpowiedzi

To proponuje start całą grupą z dworca wrocław główny .

 

Trase Wrocław-Sobótka niegłównymi drogami mam już narysowaną w nawi i nawet tamtędy jechałem więc bedzie ok

 

Ale przecież mamy demokracje więc czekam na "głosy ludu" ;)

 

O której będziecie na dworcu we Wrocku żeby umówić się na jakąś konkretną godzine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam swój udział w 100% i godzina też mi pasuje. Gdyby ktoś miał pożyczyć jakąś lampkę byłbym bardzo wdzięczny, odwdzięczę się szampanem na szczycie :)

 

A ma być wyjątkowo ciepło w Sylwka - http://www.mojapogoda.com/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/48X446/sobotka-k-wroclawia.html?tx_mgcityweatherstatic_pi4%5Bp%5D=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym sezonie na Ślęży szosą z południa Wro - wklejcie swoją planowaną trasę to może Wam doradzę - raz żeby nie jechać trasą pokroju 8, dwa wiem gdzie są fajne asfalty, trzy - na Google Maps są dwie drogi, którymi Google prowadzi do Sobótki a tak naprawdę to polna wyrypa a nie asfalt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas trasa do kobierzyc prowadzi główną 8semką a następnie nie główną już przez wierzbice - cieszyce - damianowice - ręków itd . Poza fragmentem do kobierzyc(gdzie zgarniamy jednego usera z forum) nie jedziemy 8semką ;)

 

A i mam mapy z zaznaczonymi szlakami więc luzik

 

Jechałem tak we wakacje i z tego co pamiętam to jedynym problemem były goniące psy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było w tym temacie, ale żebyście czasem nie pomyśleli jak ja, że niebieski szlak idący od Sobótki na górę, jest najłagodniejszy :D

Dobry trening zrobiłem z kolegą, bo od prawie samego dołu, do samego szczytu wnieśliśmy rowery...  :sweat: Jak coś to bardzo fajny, łagodny podjazd idzie od strony przełęczy Tąpadła, ale to z drugiej strony góry, więc nie wiem czy Was ta opcja zainteresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kporys . Ja we wakacje wjeżdzałem niebieskim rowerowym ( tym który na początku idzie z czarnym pieszym , przecina żółty i na chwile łączy się z czerwonym , następnie idzie obok góry kwarcowej ) i wjechałem całość a jakoś wybitnie silny nie jestem  więc aż tak trudne to nie jest ;)

Damy rade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że faktycznie mówicie o dwóch różnych szlakach, ten prawdziwy niebieski (zaznaczony na mapie niebieskimi kreskami nie kropkami) nie przecina się z żółtym ani czerwonym.

 

ogólnie niebieski wykreskowany to ciekawa opcja żeby się pozabijać, polecam niebieski ze szczytu w stronę zamku w górce, zwłaszcza pierwszy odcinek, bardzo emocjonujący, sam próbowałem i poleciałem przez kierownice, ale na wiosnę będę próbował znowu. Może się uda bez gleby.

 

Polecam tez patrzeć na ułożenie poziomic na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę na 100%.

 

To może ustalmy już konkretną godzinę i miejsce - proponuje 19:15 przy wejściu na dworzec od strony dworca autobusowego.

 

Trasa jest już ustalona czy nie? Bo jak nie to znam bardzo fajną opcję z Wrocławia do Sobótki (ok. 40 km) bardzo mało ruchliwymi drogami. W razie potrzeby mogę wysłać GPX.

 

I co z ogniskiem, bo mogę zabrać jakieś drobne patyki na rozpałkę, a na szczycie może znajdzie się coś suchego, bo pogoda jest bardziej wiosenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trasa jest już ustalona czy nie? Bo jak nie to znam bardzo fajną opcję z Wrocławia do Sobótki (ok. 40 km) bardzo mało ruchliwymi drogami. W razie potrzeby mogę wysłać GPX.

 

Trase mam w gpx na fonie kawałek drogą nr 98 a stamtąd już nie głównym asfaltem do sobótki . Jechałem we wakacje i ruch praktycznie zerowy . Plik GPX z trasą parking w sobótce - ślęża także mam wgrany do nawigacji. 

 

Większość z nas będzie na dworcu już koło 18:30 więc moim zdaniem 19:15 to ciut późno choć z drugiej strony jeżeli macie inne zdanie to się dostosuje . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...