Skocz do zawartości

[Ślęża] wjazd rowerem, czy legalny?


Kiciok

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło o mi drogę z samego wrocławia do sobótki . W mietkowie nie byłem i nie mam pojęcia co do dojazdów .

 

Powrotny pociąg miałbym dopiero o 7:32 1 stycznia więc nie pogniewam sie jeżeli dało by się do tej 5tej(2-2,5h dojazdu ze sobótki do wrocka) zagospodarować jakoś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na Ślęży byłem sam w Sylwestra, w tym roku jakiś boom się zrobił. Wczoraj gadałem ze znajomym i okazało się że on też szykuje jakąś dużą grupę na Ślęże właśnie w ten dzień. Także myslę że w tym roku może być naprawdę fajnie.

 

Co do nadmiernego czasu... myślę że Radunia i Ślęża mają tyle szlaków i ścieżek że na pewno coś znajdziemy. Zresztą pewnie też będą inni mieć jakieś pomysły. Dużo zależy też od samej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ edit 

 

Ja zjawiam się na 100 % . Bardzo możliwe jest także że przyjade z kilkoma osobami więc też grono nam się powiększy .

W fonie będe miał gpxa z trasą więc szanse na zgubienie jest bardzo nikłe

 

Mam pytanie - był ktoś na ślęży i mógłby powiedzieć jakie są warunki a konkretnie czy śnieg już tam zawitał ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Być może ja bym miał jedną na diodzie XM-L bo na kierownicy siedzą dwie lampki z dwoma diodami Haczyk jest taki że musiałbyś sobie skołować jakiś uchwyt na kierownice .

Super, byłbym bardzo wdzięczny i stawiam szampana ;) Myślę, dobra taśma montażowa lepiej się sprawdzi niż niedopasowany uchwyt. Potwierdź tylko czy na pewno będziesz miał tą lampkę, żeby się nie okazało, że zostanę bez oświetlenia.

 

Powiedz skąd jedziesz, bo może byśmy się razem wybrali z Wrocławia? Ma być ciepło (temperatura na plusie) więc można spokojnie jechać i wracać rowerami na Ślężę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...