Skocz do zawartości

[trasa zjazdowa] szukam ciekawej trasy w okolicach 3miasta


xwiewiurx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zostalem szczesliwym posiadaczem roweru Univega ram es-930. jest to moj pierwszy rower na fullu i chcialbym go przetestowac na jakims fajnym szlaku lesnym z mozliwosc ostrego zjazdu w dol :) swiezak jestem wiec pewnie zaczne od niebieskiego szlaku. jesli ktos zna takowy i chce sie z tym podzilic bede bardzo wdzieczny. Mam w miare blisko do gory wierzycy moze tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zostalem szczesliwym posiadaczem roweru Univega ram es-930. jest to moj pierwszy rower na fullu i chcialbym go przetestowac na jakims fajnym szlaku lesnym z mozliwosc ostrego zjazdu w dol :) swiezak jestem wiec pewnie zaczne od niebieskiego szlaku. jesli ktos zna takowy i chce sie z tym podzilic bede bardzo wdzieczny. Mam w miare blisko do gory wierzycy moze tam?

 

 

Na Wieżycy jest fajna trasa zjazdowa przygotowana, niebieski szlak w dolinie radości jak najbardziej, ale trochę się zepsuł po ingerencjach leśników. Oprócz tego polecam fajny singielek na szlaku żółto zielonym w sopocie i ogólnie cały szlak zielony ze wskazaniem na odcinek od doliny radości w stronę gdańska głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czyli caly odcinek rozpoczynajacy sie w dolinie radosci az do sopotu jest ciekawy i prowadzi jednym szlakie? mam nadzieje ze sie nie zgubie. a ta niebieska trasa na wiezycy to skad prowadzi i jak w ogole je znalesc? obejdzie sie bez kupowania mapy??

 

gdzies znalazlem ze mozna zaczac od kuzni(gorna czesc slowackiego) i zjechac do wrzeszcza albo matemblewa tylko pojecia nie mam gdzie jest punkt startowy. kello moglbys bardziej opisac jak sie tam mozna dostac bo nie wiem czy to znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Karwinach/Witominie mają jakiś tor downhillowy, przewijał sie gdzieś na podforum, musisz poszukać.

 

Ewentualnie rejony Jaśkowej Doliny, ale tutaj raczej nie poszalejesz, bo ludzi dużo, a trasy do długich nie należą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Witominie jest tor 4x, w okolicy karwin, ale bliżej chyba Kolibek podobnie 4x.

Zjazdowe są kawałki, miejscówki. W Sopockim lesie fajne singnetracki,

dużo korzeni, jest tam też trasa na Smolnej, na której były zawody z okolic DH :)

Ale żeby dobrze wytrząść fulla, to generalnie szlaki piesze się nadają,

żółty w Gdyni ma kilka wybitnych momentów, inne też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli "lodowiec" to zapomnij zarośnięty jak dżungla. Aż żal patrzeć. Tak naprawdę jest kupa miejsc w TPK gdzie można poszaleć.

Chyba od dawna tam nie byłeś, wprawdzie nie jest tak szeroko jak kiedyś, ale wyjeżdżona ścieżka wystarczy do treningów... teraz największym problemem są terenówki rozjeżdżające hopy. Końcówka trasy wygląda jak tor motocrossowy, ale górną i środkową część można pięknie latać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dużo zależy od punktu odniesienia, pamiętam mniej więcej ten szeroki lodowiec z przed lat, ale pamiętam też że jeszcze pare lat temu w ogóle nie dało się nim przejechać i straciłem już nadzieję na możliwość pościgania się na nim... :rolleyes: Więc bywało gorzej, teraz jest chyba nawet lepiej niż rok temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...