Skocz do zawartości

[Naprawa] Gdańska placowka opiekuncza szuka tanio serwisu


catastrophy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaki w Trójmiejskiej placówce opiekuńczej maja kilka rowerow w czesciach (trudno ocenic stan tego zlomu lezacego na stercie) plus 3 stojace pod sciana o "wlasnych silach"-konieczny jest serwis tych 3 rowerow, trudno mi ocenic co konkretnie, czesc ma calkiem poodpinane linki, poblokowane kola (na pewno wyregulowanie, centrowanie kol, smarowanie lancuchow, prawdopodobnie wymiana detek, moze klockow hamulcowych)-czy ktos w 3city potrafi to zrobic i mialby ochote pomoc nieodplatnie (pokryjemy koszta zakupu czesci) lub byc moze ma serwis i moglby zrobic to taniej (w przypadku oplaty za usluge potrzebna faktura)?

 

W normalnym serwisie drogo wychodzi naprawa, nie warto, rowery sa stare, zuzyte, a zblizaja sie wakacje, fajnie,jakby dzieciaczki mialy cokolwiek do pojezdzenia, jesli udaloby sie to zrobic malym kosztem.

 

Bede wdzieczna za kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy sie z catastrophy z innego forum, na ktorym ostatnio przeprowadzona byla zbiorka pieniazkow na firanki i wykladziny w osrodku dla dzieciakow. Naturalnie kwota zostala uzbierana, cel zrealizowany, zdjecia potwierdzajace wklejone. O wynikach dziewczyna pisala w niedziele z ranca - byla wkrecona i szczesliwa na maxa.

 

Usmiech dzieciakow - BEZCENNY!

 

Ja niestety nie jestem w stanie pomoc, ale rowniez w swoim imieniu prosze osoby o dobrym sercu, o dobry uczynek. Dla kogos ogarnietego to zapewne kilka godzin pracy, dla nich... masa super spedzonego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO, dziekuje bardzo za taka opinie ;) Milo.

 

Bede wdzieczna calym sercem, jakby ktos do nas zajrzal, albo pzowolil sobie podwiezc te rowery-sa naprawde w kiepskim stanie, wiec chcielibysmy tylko doprowadzic je do stanu uzywalnosci, jak najmniejszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał kolega ress (również znam to "inne" forrm dotyczące gier komputerowych :) ) - tym razem do pomocy mam za daleko, ale uśmiech dzieciaków ze zdjęć -> naprawdę aż się łezka w oku zakręciła, mam nadzieję że tym razem też znajdą się dobre i chętne do pomocy dusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kilku rowerzystów z okolic trójmiasta mogło by się zgadać i coś z tym zrobić ja wiele jeszcze nie umiem ale jakby mnie ktoś instruował to z chęcią bym pomógł, trochę narzędzi mam razem może byśmy coś poradzili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomóc. Mam narzędzia i w zasadzie wszystko umiem w rowerze zrobić. W tygodniu jakoś po 17 albo w przyszłą sobotę moglibyśmy działać.

 

Na 3 rowery w 2 osoby nie powinno nam zejść więcej niż 2-3h plus wizja lokalna, bo trzeba najpierw ocenić co tam jest i kupić części.

 

Catastrophy: gdzie jest ten ośrodek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...