Skocz do zawartości

[zawody] Family Cup Radzionków


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja też czekam na informacje o Reptach.

Rzezniol, jak będziesz cośo tym wiedział to napisz na forum, zapodaj jakiegoś linka czy coś.

A zawody w piekarach organizuje, kolega z forum.

 

rafalek940 jak to będzie z tymi zawodami? Jak już będzie wszystko ustalone, kiedy się odbędą to pisz. Chętnie w nich wystartuje.

 

Dworniok ... jak co daj znac coś o tych piekarach bo nic nie wiem ...

Zawody w chorzowskim parku się nie odbęda - brak sponsorów ...

O Tarnowskie Góry będę w nadchodzącym tygodniu pytał u "zródła".

 

Ja po zdublowaniu mam zaliczonych 7 rund z czasem 33min 45s, średnie tetno 172 max 187 (zgodnie z zapisem endomondo).

 

Grand231 możesz podać info o twoim pulsie średnim i max?

 

Pozdro

 

No ale, pisali że może jednak będą mieli te pieniądze trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, swoją fotke widziąłem i mi sie nie podoba. Akurat popatrzałem się wprost na aparat i dziwnie to wygląda

 

Tobie ładnie fotki pstryknęli. Ja już sięszykuje na te repty, tylko troche powalona grupa bedzie 15-19 lat. Troche przesrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do Radzionkowa byłem tam i startowałem niestety złapałem kapcia i nie zchodząc z trasy jechać jechałem , jestem niezadowolony przedewszystkim z siebie przez głupote złapania flaka, trasa fajna organizacja co najmniej kiepska, zawodnicy z licencją na podium ;( , mierzenie czasu zawodnikom fatalna sprawa, tak nie powinno być! I te opóźnienia startu masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z inne beczki.

Co to były za medale które wręczali wszystkim?

Na zdjęciu widziałem że z jednej strony był pamiątkowy napis, ale nie znalazłem zdjęcia na którym była by druga strona.

Robię imprezę 3.06 i myślę o wręczeniu tego typu pamiątki przynajmniej każdemu startującemu dzieciakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal ...

Z tego co dałem rade się zorientować to radzionkowski mosir ma medale uniwersalne :),

Na awersie jest miejsce w które wklejają plakietke z odpowiednią dyscypliną sportu ...

Ne rwewrsie naklejka z adnotacja jakiej imprezy dotyczy.

 

Moj gdzies sie zawieruszył jutro jak znajde wrzuce fote/skan

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam tam było napisane coś w tym stylu: Famili Cup puchar polski amatorów w MTB, Radzionków + data. Tak mi się coś kojaży ale nie jestem pewien :P Jest tego nawet fotka ale niestety za mała, żeby powiększyć ;/ http://www.mosir.radzionkow.pl/images/stories/galerie_stale/2012/05-rowery/DSC07493.JPG

 

Na stronie Famili Cup są nowe zdjęcia: http://www.familycup.com.pl/index.php?option=com_picaweb&albumid=5744945347515561777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...