Skocz do zawartości

[zawody] Family Cup Radzionków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest amatorem i chciałbym wystartować w Family Cup , a że do Radzionkowa mam blisko to tam chce pojechać. I mam do was kilka pytań. Co sądzicie o tych zawodach? Grupa 15-16 lat. Jakie to są zawody trudne łatwe i czy dużo uczestników bierze w nich udział?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku podobno około 140 rowerów ...

Ja w tym roku też chce wystartować ... cel nie dać sie zdublować czołówce :D

Ja mam zamair wystartować w grupie G czyli 24 - 34 ...

Trasa jest troszke zmieniona ... z tego co ostatnio przebywałem na Księżej Górze to prowadzą tam jakies prace wiec musieli zmienic :)

W poniedziałek mam zamiar przejechać nową trasę zobaczyć z czym się ją je :) jakie czasy dam rade wykręcic na okrążeniu. jak chcesz sie przyłączyc zapraszam gdzies na godzine 18 ... jak co kliknij na gg 196600

Najtrudniejszy kawałek moim zdaniem to ten podjazd pod mostek jak źle sie do tego zabierzesz to zabraknie ci pary aby podjechac na sam szczyt ...

W tym roku dołożyli podjazd "torem saneczkowym" to może dać w kość ... średnio wyobrażam sobie wyprzedzanie na tym podjeździe >> wąski rów.

 

Trasa na rok 2011 :

http://www.mosir.rad...rasa_family.JPG

 

Trasa na rok 2012:

http://www.mosir.rad...milycup2012.jpg

 

Widać zmiany.

 

Filmik przejazdu trasy z roku 2011:

http://www.youtube.com/watch?v=ZQycSrI4JmM

 

Wyniki 2011 :

 

http://www.mosir.rad...ery_wyniki.xlsx

 

Zapraszam :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Suchej Góry, byłem tam w zeszłym roku po raz pierwszy na zawodach i to mnie zaraziło ;) Był dubel i nie jechałem ostatniego kółka. Cel na ten rok to pierwsza dziesiątka w grupie 35/45, zobaczymy, czy się uda :D Trasa w tym roku poleci, troszkę inaczej, będzie jeden dodatkowy dość stromy podjazd na mostek (nie ten drewniany), pod którym w zeszłym roku się przejeżdżało na pełnym ogniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie mam takich planów ... jak tam będę dziś to nie wcześniej niż około 19:30 bo mam dzis inne plany rowerowe.

 

Księża Góra inaczej Park Góra Powstańców Śląskich

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=50.399573,18.91629&spn=0.007003,0.013711&t=m&z=16

 

Początek i meta wyscigu na basenie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem rekonesans na trasie :) ...

Mi tam sie trasa podoba ...

Trasa poprowadzona w większosci szutrem i terenem zielonym ... asfaltowy jest prosta sąsiadująca z wjazdem/wyjazdem na linie mety.

Co do wyprzedzania na podjezdzie pod "tor saneczkowy" jest opcja prawie na szczycie na mostku tam sie fajnie rozszarza ...

Reszta trasy dość przyjazna do wyprzedzania sporo szerokich miejsc.

 

Załozyłem sobie nie dać sie zdublować :) chyba zbyt optymistycznie ... pisze tu o wyprzedzaniu a coś sie zanosi że to mnie będą wyprzedzać :).

 

Jakies pytania ... walić smiało ... ktoś chce wieczorkami pojezdzic w celu przygotowań zapraszam do środy w przyszłym tygodniu zamierzam tam śmigac codziennie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem amator. Nie jestem Fest dobry. Ani dobry, jeżdżę do zabawy, a że trafiła się okazja spróbowania się, na dodatek tak blisko. To czemu niby nie pojechać. Ale chce widzieć tą trase, byłem tam w niedziele ale jej nie ogarnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakies pytania ... walić smiało ... ktoś chce wieczorkami pojezdzic w celu przygotowań zapraszam do środy w przyszłym tygodniu zamierzam tam śmigac codziennie.

 

Pozdrawiam

 

Tylko nie rozjedz tego zjazdu wzdłuż toru, bo się zrobi mało przyczepnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to może Panowie umówilibyśmy się np na ten czwartek na wspólny rekonesans proponowałbym bym godziny w granicach 16-17:)

 

Ja niestety w tych godzinach nie dam rady ... Praca.

W tygodniu bede rozpoczynał przy starcie wyscigu codziennie o 18:30.

Sobota, niedziela jeszcze nie wiem ale raczej w godzinach rannych.

 

Zjazd przy torze ma po drodze 3 uskoki ... Tam może byc ciekawie w czasie wyscigu :-D

 

Pozdro

 

TapaTalk'nięte z Andka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem o Olkuszu bo w tamtym roku tam właśnie zacząłem przygodę z Family Cup A skończyłem na finałach w Kielcach. Głównie to jadę ze względu na generalkę - ale siostry ( 10-letni ścigant) . A ja przy okazji korzystam i sobie jeżdżę z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja jestem z małopolskiego wiec i tak w klasyfikacji tam mnie nie uwzględnią ale na 99,9% się pojawię.

 

Jesteś pewien, że w klasyfikacji nie będziesz uwzględniony? Przeglądałem wyniki z innych edycji i na czołowych miejsach widziałem nazwiska ludzi z województw innych niż te, w których odbywały się zawody. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość, że dziś ktoś będzie tam trenować? Tak koło 18. Bo ja może tam wpadne. Bo jednak jutro nie moge.

 

Rzezniol potwierdzam jeszcze raz dziś jade na Księża Góre. Będe tam koło 18. Jak jedziesz dzis to napisz, poczekam do 18,30. To pokażesz mi tą trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawodnikami z innych województw jest tak że w winikach zajmują odpowiednie miejsca ale na podium nie stają. Czyli jak np. Ja zajechalem na mete trzeci, dwóch zawodników przedemną bylo ze śląska i 4 też śląsk to on stanie na pudle jako trzeci. Ale punkty do generalki lecą dla mnie jak za trzecie miejsce. Mniej więcej tak to wygląda na Family Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ja będę jutro jezdzić, dziś byłem ale za pozno temat przeczytałem trasa banalnie prosta, chodz cieszę się że dodali ten podjazd pod mostek zawsze tam robię krótki interwał uważam że na przełożeniu 22-32 każdy wjedzie ja dziś go katowałem na 38-24 wiec szybko :D

 

chociaż jeśli się o zrobi np w ciągu 10 kółek to trochę da w kość :D

 

pisać na priva kto chce kiedy objechac trase ja mam 5 km i jesli nie bedzie kolidowac z moim planem treningowym moge pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...