Skocz do zawartości

[zawody] Family Cup Radzionków


Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jakie są dystanse oraz ile ma jedno okrążenie ? Byłbym wdzięczny bo jakoś nigdzie nie mogę doczytać tego :P

 

Dobra teraz przypadkiem znalazłem.. Ale to teraz mam inne pytanie. Pamięta może ktoś w tamtym roku ile było okrążeń dla grupy F ? Jest napisane 20 do 30 km a to trochę rożbierzność jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ... trasa sie klaruje ... byłem dziś i widze zmiany ...

Pierwsze przygotowania do wytyczenia trasy, gdzieniegdzie podsypane, gdzieniegdzie wykarczowane .

 

Dla jednych dobre dla innych złe wiadomosci, podjazd "torem saneczkowym" nie jest od samego dołu.

Skrócili go, rozpoczyna się gdzieś od połowy odcinka do mostku a szkoda bo mogło tam być ciekawiej ... szybciej na doł i wiecej odpadajacych na podjeździe. Klops :).

 

Cos mnie lekko kolano rypie więc jutro raczej pauza ... w piatek objade trase i dam znać co jeszcze pozmieniali.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem ii jechalem trase ii nic nie zauwazylem aby byl od środka fakt troche takjakby tam usypane ale chyba bedzieice mieli od samego dołu :)

 

Ja dzis spotkalem tak jak wczoraj 2 bikerów trenujacych pojezdzilem troche z nimi po moim treningu :)

 

ps. pobilem moj czas podjazdu do 25,7 sek hehe te wpisy moje tutaj mnie mobilizuja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "podsypane" to jest raczej wysprzatane /wykarczowane ... nie bez powodu to tam zrobili ...

Z tego powodu sądze ze podjazd będzie właśnie od tego miejsca ;)

MOże się obawiają że zjazd do samego dołu będzie za szybki i na tym ostatnim uskoku słabsi / mniej doswiadczeni bajkerzy mogą się wyłożyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że trochę do bani, bo się haczy suportem o ten pagórek. W tym miejscu może być wąskie gardło tej trasy. Trzeba pogadać z organizatorem, żeby puścili to do samego dołu, mimo iż mam nadwagę i preferuję średnie wzniesienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tam w sumie bardziej podobało sie z samego dołu ... teoretycznie na mapce jest całość, ciekawe czym była podyktowana decyzja o zmianie.

 

Oby pogoda w sobote dopisała ... ja zamawiam 18 - 20 st bez deszczu z lekkim zachmurzeniem :) no i wiatr najlepiej bez ale jak już ma byc to tak w porywach do 10 km/h ;D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do MOSIR`u ...

Liczbę okrążeń wyznaczają sądziowie w dniu zawodów po oględzinach trasy ...

Mają być 3 warianty trasy mała, średnia i duża pętla w zależnosci od grupu wiekowej ...

15 lat i starsi duża petla, młodzicy średnia, dzieci mała ...

Średnia pętla jeszcze nie jest wyznaczona na mapce ... ma omijać podjazd "torem saneczkowym".

 

Dziś wieczorem trasa ma być już wyznaczona jutro rano ostateczne poprawki ...

 

Opłata startowa w biurze zawodów ... biuro zawodów czynne w dniu zawodów od 8:30 do 9:45 - jak zwykle prośba o jak najwcze sniejsze przybycie żeby nie było młynu :)

Zapisy w dniu zawodów do 9:30.

Start zawodów 10:00

 

Czipy pomiarowe bedą wydawane w zastawie za dowód torzsamości lub za kaucję - o kwote kaucji nie dopytałem.

 

 

O oczywistych oczywistościach też wspomne ... obowiązkowo sprawny rower i kask. :)

 

 

Na razie tyle myśle że najważniejsze info przekazałem ...

Do zobaczenia w sobote.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy w zawodach można wystartować posiadając licencje PZKOL? Niby w regulaminie pisze że nie można ,ale czasem na takich zawodach dopuszczają licencjonowanych zawodników którzy nie są później klasyfikowani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w regulaminie jest wspomniane o takiej możliwości z zastrzeżeniem że wynik nie zostaje uwzględniony w klasyfikacji.

 

Edit ...

 

Sorki ... W family Cup jest mowa o dyskwalifikacji ... pomieszałem z innym regulaminem tylko nie pamietam z ktorym :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...