Skocz do zawartości

[siodełko] San Marco SKN


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem tez zlozyc opinie o swoim SKNie :rolleyes: Wiec ja nim jezdze po groach i nie narzekam. W spodenakch z wkladka jezdzi sie super :) pomimo tego ze to deska ale zalezy kto co lubi. Ja nie narzekam wrecz przeciwnie daje bardzo pozytywna opinie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj okazyjnie zakupiłem sobie siodełko San Marco SKN - zapłaciłem za nie połowę ceny sklepowej ;) Moje stare siodełko to KBIX PRO Race na prętach CR-MO które było dla mnie bardzo niewygodne, przede wszystkim za szerokie co po dłuższej trasie objawiało się bólem pachwin. Miałem już dwie jazdy testowe na moim nowym SKN'ie w różnym terenie. Zrobiłem na nim od wczoraj ok. 115km bez spodenek z wkładką i wszystkim tym, którzy marudzili że ich tyłki tego nie wytrzymują z uśmiechem na twarzy napiszę - no to macie pecha! :P Dla mnie to siodełko jest fenomenalne, dzisiaj pojechałem w traskę 80km gdzie były dosyć ekstremalne zjazdy po kamieniach, wyboje i dziury - siodełko jest fenomenalne, idealnie dopasowuje się do kształtu tyłka - ponadto świetnie można na nim balansować ciałem na boki podczas zjazdów. Dla mnie to siodełko to strzał w dziesiątkę i jestem z niego niesamowicie zadowolony! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę na tym siodełku od kwietnia - na początku było bomba po zmianie z Authora . Przy trasach 40-60 km no problem.Wygoda, szczególnie w gatkach z pampersem . Ale po zwiększeniu dystansu do 70- 90 km pojawiaja sie problemy - tyłek nie wytrzymuje. Pewnie to kwestia budowy ( mojej :030: ) ale cóż fakt. Szerokość w sumie dość duża ale , że mam je w crossie do jazdy w okolicach miasta to nie przeszkadza. Na góry mam WTB Rocket V - i tu przy jeździe 4-6 godzin problem nie występuje - na dłuższe wypady ( szcsególnie po kamolach i dziurach) szczerze polecam - na SKN-ie chyba bym sie poddał. Ale i tak nie zmienię ;) - i tak popołudniami w tygodniu nie mam więcej czasu jak 1-2 godz. pojeździć .... A na weekend w górki ...na MTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie z innej beczki otoz zakupilem sobie dzisiaj siodelko skn i w momencie przykrecania go (skrecania) zauwazylem ze jak siodlo sie dobrze tzryma na sztycy to mi sie jakby łacza te 2 polowki i wyglada to troche dziwnie tak scisniete... tak ma byc czy ja mam poprostu zla sztyce albo cus:> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie z innej beczki otoz zakupilem sobie dzisiaj siodelko skn i w momencie przykrecania go (skrecania) zauwazylem ze jak siodlo sie dobrze tzryma na sztycy to mi sie jakby łacza te 2 polowki i wyglada to troche dziwnie tak scisniete... tak ma byc czy ja mam poprostu zla sztyce albo cus:> pozdrawiam

 

 

aha jeszcze jedno jak poluzuje sruby na sztycy to te dwie polowki mi sie normalnie rozszerzaja ale siodelko mi sie wtedy nie trzyma na sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm peknac chyba nie mogla bo nawet nie jezdzilem, powod zlamana reka, byw siodlo dostalem wczoraj wiec poprostu poszedlem je zamontowac i zobaczyc jak ''lezy'' a moze wina lezy w sztycy?? bo sztyca to jest jakis najgorszy sh*t( w sumie jak na razie rower z marketu) moze tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm, bo w wypadku mój skn uległ uszkodzeniu, ale wydaje mi się, że jeszcze jest do odratowania...

chcce je po prostu naprostować, bo się z lekka wygięły po wypadku... myślałem nad tym wyjęciem, ale nic ciekawego nie mogę wymyślić, wiem, że się da, bo wyso z bikefoto już to zrobił, ale nie mogę go "złapać"

przecież, dla jaj nie pytam, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...