Skocz do zawartości

[siodełko] San Marco SKN


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o trzymanie sie siodla w jarzemku to u mnie trzyma sie dobrze, wogole sie nie przesuwał ani nie przesuwa

 

No i mi o jarzemko nie chodzi tylko o samo siodło

I to tak samo jakby nie był do sztycy przymocowany i jeździ sobie na tych prętach... I po prostu nie wiem czy tak ma być czy moze trzeba wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie tak samo , scierają się... Może nie w takim tempie , jednak widać ze niektóre białe linie już powoli znikają...

A co do ruszania się to już się przyzwyczaiłem i nawet mi to nie przeszkadza, chociaż wolał bym zeby sie nie ruszało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś w ogóle reklamować? Ja miałem to samo, skorupa była luźna na prętach, latała w przód, tył i na boki trochę. Nie było tego praktycznie czuć podczas jazdy, ale od razu pojechałem do sklepu i od ręki dostałem nowe (w którym, swoją drogą, jeden z tylnych płatów też ma lekki "luz", ale trzeciego siodełka nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar reklamować , lecz wybierałem sie jak sójka za morze i tak się skończyło ze nigdzie nie pojechałem :)

Wiesz czego tu się spodziewać za 60zł , powinniśmy sie cieszyć ze mozna na nim ,,siedzieć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze tym którzy są zadowoleni z siodełka. Ja nic złego nie mogę powiedzieć o wykonaniu - uważam że jest super, ale ewidentnie jego kształt nie pasuje do mojego tyłka :/ Jedyne z czym mi się kojarzy to siodło, to ból 4 liter, mimo jazdy z pampersem (przyzwyczajam się od 800km i nic...). Czas na zmianę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem sobie Skn'a B) Hmm po około 200 km teście długodystansowym (144.8 Moja pierwsza seta :)) i w ogóle to powiem tak po długiej jeździe nie czułem krocza ale jechało się wygodnie dopiero jak zsiadłem miałem takie uczucie wykonanie jest ok ale te napisy z niego powoli schodzą cóż jak za tą kasę to siodło jest wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ja też mieć v. '07, przesiadłam się na nie z bardziej 'półokrągłego' i ta zamiana była trafna.

Szóstka z plusem za wygodę i design...

trójeta za skrzypienie na pierwszej przejażdżce i ruszające się tylnie połówki siodełka... Po przesmarowaniu prętów przestało zgrzytać......

końcowa ocena: 7+ B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...