Skocz do zawartości

[ filmy ] na czym ostatnio byliście w kinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

"Hobbit" z synami. No i chyba wyrosłem. Oglądałem z zainteresowaniem efekty, stronę" techniczną " filmu no i tutaj jest ok. A co do reszty to za stary chyba jestem bo tam gdzie szczyle się zachwycali ja nie nadążałem. Ale film trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lago, Czemu sie nie spodziewales? Jakbys ogladal wczesniejsze filmy smarzowskiego, to wiedzialbys, ze to bedzie znakomite kino. Kolejny gorzki obraz polski, mysle, że w krajach nordyckich film ten sklasyfikowano by jako sciene fiction

 

Polecam tez ' Sepa' zenii korina, jesli ktos oglada filmy na poziomie tylko powierzchownej fabuly, bedzie swietnie bawil sie na doskonalym kruminale, jesli ktos dostrzega cos wiecej niz kryminal, dostanie potezna dawke moralnego niepokoju, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drogowka" swietna, lepiej mi sie ogladalo anizeli "Sęp", aczkolwiek koncowa scena w samochodzie na Placu Trzech Krzyzy mnie dokumentnie zniesmaczyla i zachwiala chwilowo opinie.

 

scena jest mocna ale i dobra. tak jak ludzie u mnie się śmiali ze scen i zdarzeń w czasie filmu, to końcówka sprawiła że wyszli w ciszy z kina...... moc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die Hard 5

 

W kategorii kino akcji to mistrzostwo chociaż 4 bardziej mi podeszła. :thumbsup: Lepszy zamysł głównego "złego"

Oczywiście prawa fizyki nie obowiązują ale to nie przeszkadza żeby dobrze się bawić.

Efekty jak zawsze na wysokim poziomie ale te samy żarty powtarzane kilka razy nieco psuły fillm.

 

W kategorii kina akcji: 8 na 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...