Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Tam nie ma linki, bo to Xloc jest. U siebie też tak mam, też się dziwiłem czemu to tak zrobili. Trochę nielogiczne, wciśnięta manetka i widelec w pełni aktywny. Niby pierdoła, ale trochę z początku przeszkadzało.

Edytowane przez supersam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ud mat w słońcu wygląda jak by miał połysk d:

 

super kolorystyka roweru po prostu cudeńko a z jakiej firmy rama ?? wygląda mi na orbea ale pewno myle się.Lubie rzeczy nietypowe a twój rower należy do nich tuning wizualny na 6

Edytowane przez skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na teren to tylko FS. Są rożne tereny nie tylko proste gruntówki z żytem w tle

Na tych prostych i wymagających z fs jeździ mi się o wiele lepiej, a na asfalt amortyzator z przodu nie jest potrzebny. Ostatnio kupiłem tanio ładnego radona (chciałem go na części ale oszczędziłem)

 

dsc0074eg.th.jpgdsc0072tz.th.jpg

 

Na teren z fs jeździ mi sie lepiej na asfalt amortyzacja nie jest mi potrzebna. wiec rower na wieszaku sobie wisi, bo na teren fs jest lepszy :icon_wink:

Edytowane przez 4poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IvanMTB

 

to wie kazdy chodzi o to ze wisi

 

Ma przejechane około 150 km jest dosyć nowy 2 km mam na drodze do domu testy czy płyn nie ucieka czy wszystko działa

 

jest złożony na asfalt + ubite drogi w dobrym stanie

Edytowane przez 4poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby był używany to by miał ślady użytkowania jakieś otarcia trochę kurzu na kasecie, on przypadkiem nie stoi w kręgu z zboża ? jechałeś cały czas asfaltem ?

Edytowane przez 4poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie retorycznie pytam, czy nie lepiej bylo szosowke/przelajowke zmontowac? moje foto w polu, ale rowery uzytkuje wzglednie adekwatnie do przeznaczenia :)

 

No to w retorycznym duchu skomentuję - nie lepiej by było, żeby 99% procent użytkowników SUVów przesiadło się do osobowych wozideł? Rower mtb to pewnie takie placebo, które podnosi poziom testosteronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower mtb to pewnie takie placebo, które podnosi poziom testosteronu.

 

A według mnie MTB to najpraktyczniejszy rower - da radę w terenie i na szosie i wszędzie "pomiędzy" - stąd mój wybór właśnie takich ram, bardziej lub mniej odbiegających od utartego kanonu kolarstwa górskiego...

 

tobo: niektórym chyba za bardzo 29ery męskości dodały bo "się pojawiły" 650b ;)

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On-One Inbred 29er slot dropout 21", 8spd 11-28/34T...

 

P1160131.JPG

 

P1160152.JPG

 

P1160148.JPG

 

Wciąż "się szukam" i kombinuję, niebawem lżejsze koła(o całe 70g różnicy na obręczach, ale co tam i tak miałem któryś zestaw sprzedać ;), siodło Brooks'a poczeka na pasujące gripy, manetka też się gripem stanie(jak znajdę w końcu czarną gumkę do 1999' 9.0sl), kiera 3T następnym razem, myślę o przeróbce na tubeless...jutro ostatnia przejażdżka i niestety rower będzie się kurzyć do następnego wpadu domowego:]

 

POZDRo-:ver

 

p.s.: właśnie ochrzciłem roweru - Łania się zwać będzie gdyż cięższa i większa jest nieco od okolicznie występujących Saren(uśmiech do Anarchy i ekipy;)

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

te Łania... hehehe..... widzę, że schowałeś brooka przed oczami gawiedzi na "czas ostateczny" ( a może coś uciska?)

Do Ludu: miałem przyjemność widzieć na żywca (jeszcze z brooksem) podziwiając zaangażowanie kolegi Kazafazy - On nawet szuka owijek pasujących do pedałów i (cudownej) przerzutki o wzorze drewna delikatnym słojem zdobionej i barwie miodu wielokwiatowego ( z przewagą stokrotki i kwiatu leszczyny) :)

 

Nazwał ją Łanią ale ja czułem się jak na żyrafie a dodatkowo upały ogólne przywołują nawet Szalonego S.Dali....

 

ps:a łanię szykuj - jutro ostatni rollercoaster! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaniam,

Jak ten Epicon chodzi? Mialem go moze przez 3 miesiace ale nigdy z pudelka nie wyciagnalem i puscilem do ludzi :)

Czy mi sie zdawa czy on jakos tak wiecej niz 100mm skoku zaposiada?

 

Szacunek...

I.

100 to widać jak na dłoni ;)

 

pozdrower!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Łania... hehehe..... o wzorze drewna delikatnym słojem zdobionej i barwie miodu wielokwiatowego ( z przewagą stokrotki i kwiatu leszczyny) :)

 

Aleś prześlicznie to w słowa ubrał! Aż się musiałem Łani raz jeszcze przyjrzeć i obadać czy faktycznie tak cudnie się prezentuje:)

 

 

Zyziu: 100 to widać jak na goleni;)

 

 

Ivan: napompowanego go mam jak wspominales kanalowo: "na sztywno", i jest przesztyw bocznie, bummber sie chuwa przy tym Panie, oba ku-er:15, remote /r?'mo?t/ rimołt z kiery to przefajna sprawa a uszczelki sie wciąż nie poddały, jeżdzone rok i deczko jest, tak jestem happy:D szkoda ze zaposłany to byś teścik zapodał, ja tam w prędkość czy coś tłumienia odbicia ite de itfue pe sie nie wkrecam, działa u mnie - więc polecam :D

 

http://tinyurl.com/epicon29

 

http://tinyurl.com/epimtbr

 

wspominajom tu i tam iż 120mm można uzyskać, Liczfildowy Greyville diler nie dal rady mego "odkręcić" a sam sie na rozwiertach tyle nie znam coby aż tak broić...nie wiem czy każdego tak rozciągnąć można czy jest dedykowana wersja 120mm :unsure:

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! Poniżej mój pierwszy zakup za własnoręcznie zarobione pieniądze.

 

Cube Analog 29

 

Jak na ten moment jestem z niego bardzo zadowolony. Faktycznie rozmiar kół daje bardzo dużą różnicę w jeździe.

Jeszcze dobrze nie dotarty, ale już niebawem pęknie 200km i pierwszy przegląd.

 

Liczę że będzie tylko lepiej ...

 

gallery_157236_2148_22095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...