Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ładnie skomponowana To wyżyna wzniesień łódzkich?
Co to za kierownica?


edyta od nudnego moda anarchy: Czy ja stronę temu nie pisałem coś odnośnie pytań, westchnień, pierdnięć i wytykania za niskich, wysokich i zażółtych mostków?
Na prywatnym z tym jak ktoś jest bardzo zainteresowany.
Dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAM00542.jpg

 

Mojej kolejnej nowej (z przymusu)/starej stali jeszcze tu nie było.

Czekając na osobistego serwisanta by zmienić napęd z 1x8 na 2x9. 

 

Mocarzu, wiem, co myślisz o barwie wyżej pokazanego, ale naprawdę jest OK.

Zdziwił się tą komfortową zmianą przełożeń.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nowiuśki amortyzator RS XC TK32 Solo Air. Może spodni nie ma co przez głowę ściągać, ale w porównaniu do XCR to jest po prostu kosmos - działa, wybiera i sztywny jak trzeba.

gallery_146533_2295_130538.jpg

gallery_146533_2295_904804.jpg

 

Jeszcze tylko pozbyć się dętek z opon i rower na miarę moim potrzeb ukończony. Szkoda tylko, ze raczej bez zmiany opon się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój Accent Peak 29 (XL) z 2014 roku, składany całą zimę. Niewielka ilość części pochodzi z poprzedniego roweru Cube LTD 29 a pozostałe wymienione na nowe :)

Nareszcze rama na której jeździ mi się idealnie przy moim wzroście 197cm :)

Rama po lekkim tuningu naklejkowym, brakowało mi troszkę kontrasu na tej ramie więc postanowiłem ją troszkę okleić gotowymi naklejkami Bargamount oraz dodatkową dużą Accenta wycinaną własnoręcznie :)

Więcej zdjęć w Garażu.

 

82089028952430664867.jpg

 

03103545426732119674.jpg

 

30506031174340031462.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chwalić ile wejdzie (bo i jest za co), jutro znów koło południa będę czyścił ;)
W sumie jak się zastanowicie to jest to dobra metoda.  Każdy napisze swoje ochy, achy i warczenie a na koniec i tak zostanie piękna galeria rowerów w naturze  ;)

ps: a tak przy okazji zauważcie Koledzy jak podniosła się jakość galerii - nikt już nie wrzuca kaloryfera z rowerem w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój Accent Peak 29 (XL) z 2014 roku, składany całą zimę. Niewielka ilość części pochodzi z poprzedniego roweru Cube LTD 29 a pozostałe wymienione na nowe :)

Nareszcze rama na której jeździ mi się idealnie przy moim wzroście 197cm :)

Rama po lekkim tuningu naklejkowym, brakowało mi troszkę kontrasu na tej ramie więc postanowiłem ją troszkę okleić gotowymi naklejkami Bargamount oraz dodatkową dużą Accenta wycinaną własnoręcznie :)

Więcej zdjęć w Garażu.

 

82089028952430664867.jpg

 

03103545426732119674.jpg

 

30506031174340031462.jpg

 

Jaką wielkość ramy miałeś w CUBE LTD 29 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...