Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

 

Btw, Basidion,Twoja rama jest osiągalna gdzieś w normalnej sprzedaży,czy tylko rozbiórka ?

Wygląda bardzo solidnie,mam znajomego podobnego wzrostu,szuka czegoś takiego.

 

Niestety, nie wiem... Moja została upolowana na allegro od lucas_mtb, z rozbiórki, gdzie wisiała sobie, wisiała i taniała, taniała...Nikt nie chciał ramy w rozmiarze 60cm :)).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że kąt nie jest taki kosmiczny. Też byłem pełen obaw jak zamawiałem (początkowo czaiłem się na Salsę Bend 17 stopni, 710mm), ale po pierwszych jazdach - git! W górach nie pogardziłbym czymś szerszym, ale uśredniając - jest ok. Może spróbuj taką kierę ustawić bardziej w dół, wtedy na zjazdach nie powinieneś lecieć tak do środka?

 

Ja mam na płasko, może lekko końcówki w dół. Wygląda to mniej więcej tak:

 

26718cac19a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Karolu, zaśmiecamy temat :/
Powiem Ci tylko - rok jeździłem na on-onie figlu 15*/720mm a to jest dużo więcej niż Ritcheyowe  10 i było GIT, testowałem mary która ma około 25* (to jest bardzo dużo) i GIT nie było.
Wiem, że dla mnie około 18-20* na teren to max. Ot co.
Co się tyczy ustawiania-to fakt-tak gięta kierownica wymaga długiego testowania i poszukiwania dobrego kąta ;)
amen z tym offtopem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczekałem się swojego dużego koła i pierwszej na nim przejażdżki :)

Ostatnio w galerii pojawiło się kilka Silverback`ów, ale Sola 1 to chyba będzie pierwsza.

Tutaj z osprzętem (pompka, błotniki, lampki):

9f769c9803186d46med.jpg

 

a tutaj zdjęcie dla purystów (bez pierdół):

 

49848c6d345a7014med.jpg

 

Wracając z lasu dostałem SMSa, że w paczkomacie czeka "wisienka na tort" :)

 

d7733236ac29f69fmed.jpg

6d01713f3800b1bdmed.jpg

fe85d8916be6f864med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Andys widze że jednak Solniczka  Rama 18'' ?

Tak jest, jednak Solniczka, dokładnie w 18-tce. Dzięki koledze Seluch, udało mi się zdobyć Solę w dobrej cenie (nie znajdziesz roweru z Rebą, takim osprzętem, kołami na Crestach w tej cenie).

Ponieważ geo ramy pasowało mi bardziej niż np. Canyona, nie było sensu dłużej się zastanawiać. Jeszcze raz, serdeczne podziękowania dla kolegi Seluch, również za wsparcie techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro 29 Comp 2015 + HCC 42zęby + Reverb

 

Pozytywnie zazdraszczam :) jeżeli mam prawo do marzeń rowerowych to enduro jest na liście

Naprawdę tak trudno zerknąć na zdjęcie i specyfikację na stronie speca ?

 

Trudno nie, a nie wiedzialem jaki to rocznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...