Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to@kolo1

Masz wilgoć w piwnicy/garażu. Widać po posadzce, że ci woda podciąga. Na ścianie miejscami z tego samego powodu farba ci odchodzi. Polecam zedrzeć i potraktować to jakimś oddychającym gruntem i potem odpowiednią farbą akrylową (tylko bez lateksu).

 

Na tej miseczce z lewej, widoczej na dwóch ostanich fotkach to trutka na szczury czy karma dla kota?

 

 

@cała reszta tych, co prezentują 29ery w piwnicach, domach, na stojakach w sklepach

Wy się chyba nigdy nie nauczycie  :verymad:

 

Jak macie parcie, żeby podzielić się widokiem piwnicy/meblościanki/korytarza z elementem rowerowym, to zapraszam tutaj.

 

No chyba, że dla was:

- stanik najlepiej prezentuje się w pudełku

- zwierzę najlepiej czuje się w klatce

- używacie XTR, XT, Ritchey, FOXów i podobnych szpejtów tylko jako elementów dekoracyjnych przedpokoju

- jazda na rowerze ma niższy priorytet niż jego postój w przestrzeni zamkniętej

... to ja w takim razie się poddaję.

Witam . Ja tu z rowerem a Ty o mojej piwnicy :) . Nie musisz się martwić o wilgoć w piwnicy bo jej nie ma ... , za to piasek i owszem . Kotek też jest - ktoś roweru musi pilnować . Lamperia na dole jest nieco zakurzona - chyba będe musiał uwagę zwrócić sprzątaczce że mnie tu za stan piwnicy obsmarowali :). Ale chyba nie o tym jest to forum .... . Mój rower nie jest po to aby robił za wystrój pokoju mieszkania - on służy do jazdy i to jest najwyższy priorytet . A piwnica jest miejscem gdzie przechowuje swoje rowery - a nie pokój w mieszkaniu ...., no chyba że ktoś lubi spać w łóżku ze swoim rowerem :)  . . 

 

Edytowane przez kolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczaje zwyczajami, ale skoro regulamin pozwala na wrzucanie takich fotek, to proponuje internetowym napinaczom i głosicielom prawdy objawionej strzelić baranka w ściane, a potem ponownie rozważyć czy kolejny raz dyskusja o tle zdjęcia ma sens. Jak ktoś ma z tym problem, to niech stosuje do siebie, a reszcie pozwoli samemu decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och

co to za maxxisy

Ty mnie mów , i gdzie można je dostać? 

uch

 

nie tylko ja się podnieciłem

 

oj już z tym podniecaniem to tak nie hiperbolizuj ;)

2014 Specialized Stumpjumper FSR Comp 29 

34ik6mq.jpg

 

O żesz kurka ! Śnieg!? Już??

 

Rama była malowana i w zależności od ilości światła się inaczej prezentuje. Efekt do dziś też mnie zaskakuje:) Tutaj zdjęcia zaraz po malowaniu.

CIMG7832j_whnpsxw.jpg

CIMG7841j_whnpsnn.jpg

 

ale tu to już się pośliniłem ;) Ładne cacko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oj już z tym podniecaniem to tak nie hiperbolizuj ;)

hiper... co?

ja tam nie wiem czy się obrażać czy co ?  :)

a oponki słuszne(rozsądna cena i waga),

onzy są fajne ale ceny....

zawsze mi się podobały skinwall-e.

w swoich mam retro mam podobne :)

a tu się okazuje że 29-ery  już retro zabytkiem się stają ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto poruszone,od chaty w Wolimierzu trza tam dymać z godzinę do góry,a po drodze raczyliśmy się z piersiówki - w końcu chrzciny.Na detale przy gotowcu nie zwracam uwagi,i tak nie mam wpływu,nie składałem.Co się da zdrapać - zdrapie.

Najważniejsze - tam gdzie cykor pozwoli,zjeżdza wszystko,do góry wyszło ponad 1500m na 6-godzinny trip więc tragedii nie ma.

Edytowane przez Tomek21001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wiem, ze to nie temat do powitan, niechcacy wysłałem po pierwszym wyrazie i żeby było śmieszniej akurat padł mi net, TPSA postanowiła coś zamotać i strasznie głupo wyszło, nie mogłem zedytować. przepraszam....

 

Teraz przechodzę do własciwego tematu..  Korzystając z bezcennej wiedzy forum, poskładałem sobie od zera 29'era... :)  Założenie : w miarę budżetowo, pare części z przekładki ( Korba, bloki, przednia przerzutka) z 26era, pod "typowego europejczyka" (198cm/120kg).. i tak powstał Revox.

 

D0wjY8.jpg

 

 

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczerze powiem że przejadły mi się już takie krzykliwe kolory To jest dobre na jeden sezon. No ale gustów się nie ocenia

A mnie przejadły się szarości i czernie.

 

 

...to jest kiera (z tego co widzę) 10D i tę tak się ustawia, i tak wygląda.

No pod wrażeniem jestem Pana ogarnięcia w temacie... To właśnie gładka

jak pupcia noworodka kiera Ritchey 10 deg backsweep w wersji Comp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..abo ja się na tę kierę nastawiałem jak była jeszcze tylko w wcs-ie (czyli z dwa lata temu?) - stąd znam jej "charakterystyczny design", ostatecznie padło na on-ona z około 15*pierdyknięciem
ps: a smaka mam ciągle na answera 20/20 (no ale ten pieniądz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korzystając z bezcennej wiedzy forum, poskładałem sobie od zera 29'era...

 

Ładny...


 

 

.abo ja się na tę kierę nastawiałem jak była jeszcze tylko w wcs-ie (czyli z dwa lata temu?) - stąd znam jej "charakterystyczny design", ostatecznie padło na on-ona z około 15*pierdyknięciem ps: a smaka mam ciągle na answera 20/20 (no ale ten pieniądz...)

 

Pieniądz pieniądzem ale ergonomia... Gdyby tylko był w polskiej oficjalnej dystrybucji to już by był mój... Chyba, że jest o czym moja mieńszość nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My je krzestni,bo w dwóch byli,a konie oba krzczone,jeno na zdjęciu jeden.

Osłona - jest ok,nie ma opcji inaczej,jest śruba od dołu do wahacza i kanał na pancerz tam gdzie trzeba.To jest inna osłona niz Epic,Stumpi itd.

 

 

Btw, Basidion,Twoja rama jest osiągalna gdzieś w normalnej sprzedaży,czy tylko rozbiórka ?

Wygląda bardzo solidnie,mam znajomego podobnego wzrostu,szuka czegoś takiego.

Edytowane przez Tomek21001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...