Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_0327.jpgDSC_0324.jpgTroszkę zmian- Conti Race King 2.2 na tył, mostek 70mm, odwrócenie kierownicy na -5 mm, koszyk (wyrzuciłem ten zielony odpustowy :D), no i oczywiście SPD. Przepraszam za jakość, mój aparat się starzeje... <_< 

Jeśli budżet pozwoli, to w przyszłym tygodniu wpadną czarne chwyty Odi Rogue z zielonymi obejmami. Jesteście na tak, czy lepiej zostawić obecne?

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawie amortyzator.

Generalnie po takim czasie (juz pół roku) moge powiedzieć, że to świetny rower. Jedynie dałem ...wiecie czego...z kołami, bo alu nyple ,ale bez podkładek i bez smaru. Nie da się naciągnąć szprych, bo sie nyple obracają. Zaś teraz czasami w ostrym zakręcie jakby pływają. No i piasty ciężkie. 550g i 270g ....

Ale mimo to waga 11 400 :)

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ładny, naprawdę ładny, ja bym nic nie zmieniał (naturalnie nie licząc tego komina), amor konieczny rzeczywiście?
No z kołami dałeś ciała - piasty jak z pelikana a nyple (po kiego) alu. Na szczęście na niczym tak cżlowiek tak dobrze się nie uczy jak na swoich błędach ;)
Ładny,  naprawdę przyjemnie patrzy się na ten sprzęt. Brawo!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie, w okolicy też czesto to słyszę. Nyple-ej no bez tej zieleni nie były taki sam! :D

Amor- gdbym miał fulla to bym zostawił jak jest. Potrzebuje sprzetu bardziej uniwersalnego, pojade gdzieś w góry, koledzy "odlecą" a ja będę "walczył" z kamieniami. ;)

Da się nim jeździć w górach, ale wymaga to umiejętności, skupienia, i czasami przydaje się znajomość trasy ;)

A ogólnie to więcej drobnych, zielonych dodatków bd. Zaciski, jakieś śrubki, takie niki.

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest dokładnie?

Kolega ciekawski hehehe  :laugh:

Skałki na Brodach przy małym oczku wodnym,jest tam jeszcze Straszny Wąwóz ale nie dałem rady zlokalizować go bo atak latających krwiopijców był tak zmasowany że zatrzymanie się na 2 min. było równoznaczne z utratą 0,5l krwi  :sick:  :yucky: 2014-08-11-681.jpg

2014-08-11-680-1.jpg

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...