Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Na co dzień śmigam na zestawie Gato 2.3 TNT przód i Saguaro 2.2 tył ale postanowiłem przetestować Speca z tyłu . Na góry mam 2 x Gato 2.3 TNT .

 

Spec o ile w błocie daje jako tako radę gdy jedziemy prosto to  już niestety na mokrych korzeniach tańczy dość mocno więc zostanie na suche a wrócę do zestawu Gato i Saguaro .

Edytowane przez jasinski21444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym, że nie piję latte i nie daję lajczegośtam, ślę uznanie za Peaka, mały blat na korbie, chwyty, sałatową jubilerkę i ogólnie niezły zestaw.

Ale grzechy są też, co zauważono powyżej. Chyba że cierpisz na jakąś przypadłość, która wymaga terapii kanapą.

Zaciekawił mnie wąski kierownik, chociaż w sumie nie ma obowiązku rozciągać się szeroko jak bielik krążący nad królikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, a może Ty się pomyliłeś.. haloo! to nie szajsbook tylko forum rowerowe, tu się czyta, pisze, polemizuje.

No ja wiem, ale tak pragnę tych punktów :C

 

Poza tym, że nie piję latte i nie daję lajczegośtam, ślę uznanie za Peaka, mały blat na korbie, chwyty, sałatową jubilerkę i ogólnie niezły zestaw.

Ale grzechy są też, co zauważono powyżej. Chyba że cierpisz na jakąś przypadłość, która wymaga terapii kanapą.

Zaciekawił mnie wąski kierownik, chociaż w sumie nie ma obowiązku rozciągać się szeroko jak bielik krążący nad królikiem.

 

Dziena! :) Tak, przypadłość sie nazywa "brak hajsu".

 

@up

Dokładnie.

 

P.S.

No dajcie mi te plusy :DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dostałeś bardziej na zachętę żeby zmienić tą kanapę :P a tak na serio to całkiem fajnie złożony ten Peak, trochę razi jeszcze ten komin i platformy.
No i jeszcze za porządną sesję, chociaż spokojnie wystarczyłoby kilka zdjęć, a nie kilkanaście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! Mam 3! :DDD

 

Powiem tak:

Komina ni obetne, bo wideł carbon jest zajefajny, ale jednak potrzebuje amortyzatora. Ze sterówką 14cm kokosów nie będzie.

Kanapa już niedługo do wymiany. 

SPD bedzie jak nazbieram. (co jest złego w platformach?)

A sesje jeszcze bedą, tylko w innych kolorach w zieleni znika :)

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy są OK. Dają swobodę, a pożenione z podeszwą np. Five Ten trzymają się laczka jak guma do żucia.

Zatrzaski są nieocenione w wyścigach xc itp., bo moc i stabilność przekładają się na wynik.

Ale jak komuś to lata, wybierze wolność platformy czy prawie każdego obuwia zamiast

sztywnych chodaków spd, które są zmorą podczas zajęć mieszanych (np. jazda/wędrówka piesza/zakupy).

Wspomnę też o upadkach z przyklejonym rowerem (wiem, wiem, zdarzają się tylko nowicjuszom B)) i kołkowatym wyglądzie w porównaniu z platformami.

twenty61-590x393.jpg2756040606_177a549a9a.jpg?v=0

 

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano 19 kwiecień 2012 - 11:52 Witam, niniejszym zakładam nowy temat, który będzie galerią zdjęć rowerów forumowiczów. Zaznaczam od razu, że chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia właścicieli, a nie ściągane z internetu. Może być też krótki opis najważniejszych elementów, ale moją intencją nie jest prowadzenie wylewnej dyskusji na temat co się komu podoba, a co nie. Galeria ma być inspiracją, ma pokazywać co można kupić / złożyć i jak wygląda dany rower w danym rozmiarze i z danymi komponentami. Szczegółowe pytania do właściciela roweru proponuję zadawać na adres prywatny. Dodam, że taka galeria doskonale funkcjonuje na niemieckojęzycznym forum 29erów (IBC) i ma już 5957 wpisów na 238 stronach. Zachęcam do umieszczania zdjęć.

panowie o to chodziło założycielowi tematu (a nie pokaż rower na tle krzaków, czy lodówki), ważne by pokazać jak rower się prezentuje z danymi podzespołami, rozmiarze i kolorze. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuza79, to nie do ciebie była uwaga ... zdjęcie masz spoko. Scott też podle rasowy ma u mnie poparcie.

To zyniu111 chwali się jak ładnie mu podłogę w mieszkaniu położyli. 

 

 

@zyniu111

Możesz zrobić sięcej zdjęć gładzi, bo też masz równo zrobioną i wrzucić tutaj? Napisz też od razu czy dawałeś płyty gipsowe czy na surową ścianę samą gładź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...