Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Fatbike to nawet nie ewolucja roweru tylko próba wprowadzenia nowej mody zeby popchnąć sprzedaż, niewytrenowany człek nie poradzi sobie z efektem żyroskopowym tak szerokiego lacza, jak ktoś próbował wcześniej pojeździć na Nokian Gazzalodi 3.0 to wie o co chodzi:) taki bike jest dobry na śnieg lub piach, a jedyne zawody w jakich można pojechać to Absa Cape Epic .....ale po Saharze he he.... a 26 cali to sie nadaje do roweru.....komunijnego he he.

 

Dosyć biadolenia ! Pokazywać mi tu 29er'y

 

Poczdrowienia dla Wielkokiszkowców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, wg tego co udowadnia firma G w swoim katalogu to jedyna zleta 29 , że lepiej zjeżdża . reszta wg ich porównania to same minusy . pytanie do uzytkownków : czy jednak warto kupic 29 czy może na nowa mode wejść w 27,5 ?

BTW

na 26 smiało można po schodach jeździć . czyja jest  teoria, że trzeba znosić ?

 

Rower nie zjeżdża, nie podjeżdża i nie skręca.

 

Rower jest zjeżdżany, podjeżdżany i skręcany.

 

Innymi słowy potrafi tyle ile potrafi jeździec - to pierwsze primo.

 

Drugie primo - sam rozmiar koła nie przesądza czy warto brać. Przesądza co komu się podoba, co komu pasuje i do czego potrzebne.

 

Trzecie primo - każdej nowości towarzyszy marketingowa sraczka. Nikt przecież nie będzie ładował kasy w nową inwestycje i ogłaszał jednocześnie, że to co już jest na rynku świetnie się sprawdza, a to nowe to w zasadzie nie jest potrzebne i można se darować.

 

Mi pasuje, że 29er jest bardzo stabilny na zjazdach i że ma świetną trakcję na podjazdach, tudzież nie wymaga skrupulatnego wybierania ścieżki - bo przeszkody po prostu bierze na klatę. Zakrętów też bym nie demonizował.  Owszem, brakuje mu lekkości baletnicy, ale brał je sprawnie, a po skróceniu mostka i poszerzeniu kiery tak zawinął, że z zaskoczenia poleciałem na ryj.

 

Słowem -  wszędzie tam, gdzie do głosu dochodzą ludzkie upodobania nie ma uniwersalnych prawd i o wszystkim cza się przekonać samemu.  Przymykając oczy na marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomie dyskusji.....mniejsze koła się znosi po schodach,na 29 zjeżdża,ot cała różnica.

Sumując, przyszłość należy do układu 76 dla niższych i 97 dla wyższych.Inne nie mają racji bytu.

Każdy inny zakup będzie efektem marketingowego bełkotu.

 

Jak się nie ma techniki to się znosi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Widać, że ten kibic ma ewidentnie kompleksy z powodu małego... ;-)

 

 

Bardziej jak pedał czułem się na 26 niż 29...

Pany.... litości....

1245.gif

 

idźcie gdzieś...gdziekolwiek... 

Tu się zdjęcia wkleja, a nie analizuje wpływu rozmiaru koła na kwestie seksualno anatomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wycieczki do piaskownicy ;)

2qi1e2g.jpg

 

Kolejne genialne malowanie. Wygląda jak wk*rwione ferrari :)

Ivan , czyli jednak 27,5 kupić ? bo nie wiem co masz na mysli przywołujac Moce Piekielne ?

 Lepiej się wstrzymaj. Bo może za dwa sezony wprowadzą nowy rozmiar i co wtedy  - zostaniesz ofiarą marketingu ;)

Jeżdżenie nie zając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarł mój 29`er, 3 tygodnie opóźniony, ale późno niż wcale (:

Pierwsza jazda zaliczona, i od razu się na nim dobrze czuje.

neCIiAZ.jpg

2Ux3vtR.jpg

 

 

 

Wygląda jak wsciekły byk na corridzie :D

Mi osobiście baaardzo się podoba :)

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego bez oryginalnego mostka ?

Waga (: Obecny mostek zipp`a jest o 180 g. lżejszy or oryginalnego. Poza tym oryginalny mostek nie przypal mi do gustu, taka jakaś wielka klufa.

Pozycje na oryginalnym mial bym prawie identyczną, poza tym ze kierownice miał bym o około 5 mm. wyżej. Praktycznie zanim kopiłem ten rower to wiedziałem ze zmienię mostek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...