Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To i ja się skuszę i pokaże swojego 29era. Na pewno zaczniecie mi wytykać, żebym zdjął tą nóżkę, ale ona jest taka praktyczna... Dzwonek już zdjąłem.  :) Ku ścisłości dodam, że to Unibike Flite 29er w rozmiarze 19". Rowerek jest w serii wzbogacony jedynie aluminiowym koszykiem na bidon, licznikiem, pakietem oświetleniowym i ów nóżką. 

CAM01544a.jpg

CAM01545a.jpg

CAM01546a.jpg

CAM01547a.jpg

CAM02010a.jpg

Edytowane przez emaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emaks

Jak chcesz to możemy Ci wytknąć język, a konkretnie " (tę) nóżkę" i "ów (ową) nóżką". Czepianie się czepialstwa będzie karane czepialstwem :teehee:

Rower zacny nawet XCR dali już :thumbsup: A przedmówca dobrze prawi, że ramy jednak szkoda i jak Ci parę razy padnie rower to będziesz wolał go sam kłaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak chcesz to możemy Ci wytknąć język, a konkretnie " (tę) nóżkę" i "ów (ową) nóżką". Czepianie się czepialstwa będzie karane czepialstwem :teehee:

 

Przepraszam bardzo, ale ja się nikogo nie czepiam. :) Wydaje mi się tylko, że owa nóżka nie pasuje do takiego roweru i ktoś to zauważy, po czym - może nie wytknie, a zwróci uwagę, aby ją zdjąć.

 

 

 

 

 

Rower zacny nawet XCR dali już :thumbsup: A przedmówca dobrze prawi, że ramy jednak szkoda i jak Ci parę razy padnie rower to będziesz wolał go sam kłaść.

 

Coś w tym jest, bo już raz na owej nóżce mi się przewrócił - na szczęście na miękkiej trawce i nic się nie uszkodziło.

 

Sol

Teraz już za późno... Dzwonek jest na rowerze żony, a Ta już go nie odda... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To i ja się skuszę i pokaże swojego 29era.

 

Przepraszam ale muszę: Dzięki że nie na tle pieluch czy segmentu, dzięki za piękne okoliczności przyrody. Gratuluję fajnego roweru, ALE do jasnej anielci dlaczego rower stoi w cieniu, jak do słońca jest JEDEN METR?  Tylko  tego metra zabrakło do naprawdę fajnych fotek. :)

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodoryk

Dziękuję za ten komentarz, tzn za jego pierwszy człon. :P Co do słońca, to jak widać na zdjęciach tylko dolna część roweru jest w cieniu i nie jest to przypadek! Rower postawiłem w ten sposób celowo, alby schłodzić napęd i hamulce po bardzo szybkiej i energicznej jeździe! :) Podzespoły te były tak gorące, że Finish Line spływał z łańcucha, a tarcze rozgrzane do czerwoności gotowały olej w klamkach! :)

A tak serio, to zdjęcia były spontaniczne i nie nastawiłem się na sesję zdjęciową. Następne fotki postaram się zrobić z większą dbałością o szczegóły - obiecuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venom2000

Już mi lepiej... :P

 

Specjalnie dla Teororyka trochę w słońcu, trochę w cieniu. Z dzisiejszej trasy...

CAM02024a.jpg

 

CAM02029a.jpg

 

CAM02030a1.jpg

 

CAM02030a2.jpg

 

CAM02047a2.jpg

 

CAM02047a1.jpg

 

Wiem, że jakość zdjęć nie jest powalająca, ale mam do dyspozycji tylko telefon. Pozdrawiam wszystkich! :)

Edytowane przez emaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"pokaż swojego unibajka flajta" moderatorzy wiedzą co robić :)

No co Ty gdybyśmy mieli nóżki to zdjęć było by tyle samo! Rower by nie uciekał, nie było by kombinacji z patyczkami, puszczaniem roweru itp itd...

Może jednak nóżkę kupię... :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodoryk

 Finish Line spływał z łańcucha, a tarcze rozgrzane do czerwoności gotowały olej w klamkach! :)

 

 

No to mnie ugotowałeś ;) Cień był więc wskazany. Jeszcze tylko  warto pamiętać że fotki zazwyczaj lepiej wychodzą gdy słonko mamy za sobą . Co do roweru,  spróbuj siodełko ustawić idealnie w poziomie  i daj sobie mostek w negacie. będzie się lepiej jeździć, a na pewno podjeżdżać ;)

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...