Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Seraph dobrze prawi, ten staruszek to Sram 9.0sl "Woody"(ale nie Allen). ;)

 

IMGP5508_2-filtered.jpg

 

Ciekawa wersja dla hamerykanckych patrjotuf:

 

IMGP5519-filtered.jpg

 

Oraz dla tych co zauroczyli sie plasteliną tudzież kolorami przełomu lat osiemdziesiątych/dziewięćdziesiątych:

 

9_0Batik680.jpg

 

 

...ale żeby zbytniego o!wtopa nie czynić zdjęcie Gienka HaeLa, który jutrem zostanie wytelepany w terenie jak należy:

 

DSCN0373.JPG

 

Aktywnego łykenda życzę!

 

 

POZDRo-:ver

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gc-al-69-_erepxne.jpg

 

Witam,

 

oto mój grand canyon al 6.9 2014. Zdaje sobie sprawę, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale żaden ze mnie fotograf. Sama fotka zrobiona zresztą za pomocą telefonu. Następnym razem mogę się postarać o lepsze.

Rower zakupiony jeszcze w zeszłym roku. W zasadzie nie był modyfikowany, poza chwytami zmienionymi na esi extra chunky - polecam ze względu na wygodę oraz mostkiem, który z seryjnych 80 mm został zmieniony na jeden z modeli ritchey o długości 110 mm, aby zapewnić trochę lepsze wyciągnięcie sylwetki.

Jeśli kiedyś z powodu tej zamiany polecę na ryło na jakimś stromym zjeździe przez kierownicę, pewnie wrócę do krótszego modelu. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. :) Dzięki. Zdecydowałem się na wersję z pomarańczowymi wstawkami, bo wygląda moim zdaniem lepiej niż czarno-biała z białym siodełkiem i chwytami, które szybko by się usyfiły. Rower mógłby wyglądać jeszczze lepiej, gdyby był cały w spokojnym odcieniu pomarańczowego z czarnymi dodatkami, takimi jak mostek, kierownica, sztyca i amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki odcień miałby pomarańcz. Obecnie jestem na etapie, kiedy podobają mi się jednokolorowe, dość wyraziste ramy - trek robi pomarańczową, bardzo ładna, specalized też ma kilka fajnych czerwieni, radon maluje jeden model na ciekawy odcień jasnozielonego.

Rzecz jasna, pomarańcz i czerń bardzo fajnie się komponują i takie malowanie w jakim mam rower bardzo mi się podoba.

Co do naklejek, wątpię, że można je gdzieś kupić, pewnie produkują je w dużych ilościach na specjalne zamówienie producentów rowerów. W sumie maila z pytaniem można do nich napisać, może akurat się mylę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mi sie urodzil :)

 

Tym razem model nizinny, znany rowniez pod nazwa single-speed. Skromnie kolorystycznie (kto widzial pomaranczowa El Mariachi ten zrozumie o czym pisze) bo wypadalo podkreslic subtelnosc ramy.

 

Voodoo Dambala R853

 

Galeria:

https://picasaweb.google.com/107396504948877159056/VoodooDambalaR853?authkey=Gv1sRgCO2omMToufm1FQ

 

PS. Sprzedam. Zainteresowani pisac na priva.

 

DSC_07850001.JPG

 

DSC_08550001.JPG    DSC_07980001.JPG

 

 

 

 

 

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale:

 

- za czysty;

 

- napis za czerwony;

 

- ma żółte coś gdzieś tam obok czegoś;

 

- i w ogóle jest biały;

 

- i licznik od szosy ma, fuj;

 

- i w Alpach jest, a po asfalcie jeździ;

 

- i koła nie ma z tyłu;

 

- i wspominałem, że jest biały?

 

Natomiast moim zdaniem fajny sprzęt ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...