Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Master podróbki kojarzą się z czymś gorszym, zrobionym z gorszego materiału, zapewniam Cię że te obręcze są zrobione po mistrzowsku, a "oryginały" nie wytrzymują takiego naciągu, nie ważne kto to robi, ważne jak to robi:)

Kolego, jeżeli ktoś bezprawnie  podpisuje produkt fałszywym wykonaniem/marką/miejscem produkcji dla podniesienia prestiżu, wartości towaru czy choćby po to by koło było bardziej okrągłe to to zwykła PODRÓBA. 
Mam nadzieję, że te napisy to dostałeś z obręczami a nie sam przykleiłeś bo to już pachnie tandetą i żenadą.....
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchy problem jest z tymi napisami, to nie sa nalepki. Nie chodzilo mi o napisy ani o "prestiż" tylko o stosunek masy do wytrzymalosci obreczy karbonowych, nie moja wina ze widnieje na nich taki napis a nie inny. Dlaczego nie czepiamy sie inny uzytkownikow mostkow, sztyc, kierownic, siodel pseudo Ritchey'a, Bontragera, FSA, ktorych tutaj pełno? 90% czesci rowerowych produkowana jest na dalekim wschodzie i nic na to nie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

W miniony weekend mialem niespotykana sposobnosc ponownie przywrocic do zycia Salse El Mariachi 2012, tym razem jednak nie na wlasne potrzeby. Rower wkrotce wyladuje u nowego wlasciciela w Krakowie.

Poki co, pod garazem przyspiewuje zatem dwoch El mariachi :)

Zainteresowanych zapraszam do galerii z detalami:

https://picasaweb.google.com/107396504948877159056/SalsaElMariachiX2

 

DSC_89640015.JPG

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Lapierre Pro Race 20" na Swiss'ach i Skinwall'ach

Elkolo - sam piszesz że rower na kołach Dt - w wała sobie lecisz z forumowiczami?

W dodatku piszesz, że to nie podróba tylko ...replika :D Podróba - taka sama jak dresik z targowiska z 3 paskami - taki też masz?

I nie myl miejsca produkcji z właścicielem produktu.

Wstyd Panie Kolego.

amen 

 

ps: a właścicieli "bontragerów" też się czepiamy - był nawet o tym wątek...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos - czy foksik lepszy, tego jeszcze nie wiem, ale okazja sie nadarzyla, wiec trzeba przetestowac. 

Poprzedni Rock Shox to Reba RLT Dual-Air - fenomenalny amor. Naklejki kiedys zminilem w ramach walki z nuda :)

 

Off-topowo, zupelnie jako ciekawostka (+ nie wiem gdzie to wkleic na FR) - wagi kilku widloow pod wielkie kolo, ktorem mial okazje pomacac:

- Reba RLT Dual Air z manetka blokady, rurka 1 1/8" - 1770

- Reba RLT Dual Air, rurka 1.5" tapered - 1695

- SID RCT3 Dual Air, rurka 1.5" tapered - 1785

- Reba RL Solo Air, rurka 1.5" tapered - 1670

- Fox Talas 32 RLC, rurka 1 1/8" - 1870

- Fox Float 32 RLC, rurka 1 1/8" - 1775

- Fox Float 32 CTD, rurka 1.5" tapered - 1590

Wszystkie amory z oska 15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo kolega elkolo przyznal ze to "replika" ;-) wiec az tak bym sie go nie czepial. 

Ja tez przyznaje sie ze mam koszyk elite i bontrager xxx lite i mam obawy ze moze to byc replika,

wiecej replik nie posiadam ;-)


koval jesli to nie tajemnica, ile ~  za taka piekna niebieska Salse?

Edytowane przez Pulse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

jakby nie bylo kolega elkolo przyznal ze to "replika" ;-) wiec az tak bym sie go nie czepial.


Żeby była jasność replika to REPLIKA (inaczej duplikat, np. tańsza wersja strojów teamowych, robiona z tańszych gatunków materiałów itd., itp. przez tego samego producenta lub jego podwykonawcę), a podróba to PODRÓBA (falsyfikat, np. wspomniane obręcze, mostki, sztyce, itd., które nic wspólnego z producentem oryginału nie maja i tylko jego produkt udają lub się pod niego podszywają).

 

 

Off-topowo, zupelnie jako ciekawostka (+ nie wiem gdzie to wkleic na FR) - wagi kilku widloow pod wielkie kolo, ktorem mial okazje pomacac:


Najlepiej do strefy testów z krótką recenzją :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega kupił obręcze noname i nakleił sobie DT Swiss, to nie są to podróbki. Repliki też nie.

 

Jeżeli kolega kupił tajwański wytwór pod nazwą DT Swiss, to nawet jeżeli są 100x lepsze od oryginału, są podróbką.  Nadal nie są repliką ;)

 

Wydaje mi się, że mamy tutaj (w sensie w tym dziale) dość zasadnicze podejście do kwesti własności intelektualnej/przemysłowej, stąd takie a nie inne komentarze i tyle.

 

Offtop mode off.

 

@koval - ładne te Salsy.  A ponieważ generalnie nie uznaję innego koloru niż jedyny-słuszny, zaliż doceń ten komplement ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...